סדרת תמונות בלבוש מינימלי שהעלתה מלכת הפופ אתמול בלילה (רביעי) יצרה סערה באינסטגרם. בתמונות נראית מדונה, בת 63 היום, שוכבת על מיטה גדולה עם סדינים לבנים כשלגופה לבוש מינימלי בלבד שכולל חזייה שחורה וגרביון, והכיתוב: "מלאך שומר עליי מלמעלה". הזמרת אמנם לא נחשבה מעולם צנועה, אך המעריצים חשבו שהפעם היא הלכה צעד אחד רחוק מדי.

הפוסט צבר, נכון לרגע פרסום הכתבה, 35 אלף תגובות וכמעט מיליון לייקים. חלק מהתגובות מפרגנות לזמרת על האומץ, עם אימוג'ים של כתרים ולבבות, ותגובות כמו: "איזה גוף מדהים, הקנאה הופכת אנשים למשוגעים", "הזמרת הכי טובה בהיסטוריה של המוזיקה! מלכת הפופ, הוד מלכותך" ו"המלכה הגיעה!".

מדונה בתמונות חושפניות (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מדונה)
מדונה | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מדונה

גולשים אחרים חשבו שהזמרת הגזימה וטענו כי התמונות האלה לא לכבודה. אחת הגולשות כתבה: "זה די מביך, הילדים שלך בטח גאים בך. תפסיקי לחשוף את התחת שלך, ראינו ממנו מספיק". אחר הגיב באותיות גדולות וסימני שאלה רבים: "למה מדונה???" וגולש נוסף סיכם בתגובה "היא איבדה את זה. אני לא מבין למה היא חושבת שזה בסדר. זה אינסטגרם, לא פורנהאב".

 

מדונה עם סכין לצווארה (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מדונה)
עם סכין צמודה לצווארה | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מדונה

עמוד האינסטגרם של זמרת הפופ יצר סערה נוספת לפני יומיים, מעריצים הביעו ביקורת על תמונה שהעלתה ובה צלם שעובד איתה מצמיד לה סכין לגרון. גולשים, ובעיקר גולשות, ראו בכך זלזול בנשים ובמאבק באלימות נגד נשים. אחרים התייחסו דווקא לתיאור התמונה בה הודתה לצוות שלה: "תודה לכל מי שישן על הספה ועבד שעות ארוכות ובחינם כדי לתמוך במאדאם", וטענו: "על אומנות צריך לשלם".