תחרות מיס יוניברס העולמית אמורה להתקיים באילת באמצע דצמבר - בפעם הראשונה אי פעם בישראל. ההגבלות החדשות בעקבות הווריאנט אומיקרון, מותירות את הפקת האירוע שמתוכנן לעוד כשבועיים, ושמשודר בכ-170 מדינות, עם הצורך לבצע שינויים של הרגע האחרון על מנת לאפשר לאירוע להתקיים. 

בשעה זו ההפקה, יחד עם גורמים מהממשלה המבינים את גודל האירוע, עמלים על מציאת פתרון הולם - אחת מהאופציות שנשקלות היא אישורים חריגים. כמו כן, גורם המעורה בפרטים אומר ל-N12 כי מרבית המתמודדות נחתו או ממש בשעה זו עושות את דרכן לישראל - מדובר בכ-40 מתמודדות מתוך 75 סך הכל. כמו כן, 50% מהכרטיסים כבר נמכרו - עבור הרוכשים מחו"ל שלא יוכלו להגיע, תופעל מדיניות ביטולים. 

תחרות מיס יוניברס (צילום: מאיה חנוך ואבי פחימה)
צילום: מאיה חנוך ואבי פחימה

"עומדים בקשר ישיר עם משרד הבריאות והרשויות כדי להבטיח את המשך קיום התחרות בישראל בצורה הבטוחה והבריאה ביותר", נמסר מההפקה. "אנחנו עורכים את השינויים הנדרשים כדי לעמוד בהגבלות החדשות. אנו ערוכים להתמודד עם השינויים אליהם נדרש לטובת שידור האירוע ל-600 מיליון איש ברחבי העולם". 

מיס יוניברס או מיס תבל היא תחרות המאגדת את כל הזוכות בתואר מלכת היופי במדינתן, לתחרות אחת הבוחרת את מלכת היופי הבין לאומית. המנחה אמור להיות, אם הכל יילך כשורה, הקומיקאי והמגיש האמריקני סטיב הארווי. מדובר על שלושה שבועות של אירועים טלוויזיוניים שישודרו בשידור חי לכל העולם, כולל אירועי חצי גמר וגמר נוצצים.