"אם פגשת אותו – הכרת חבר לכל החיים": השחקן האמריקני ג'יימס מייקל טיילר מת בגיל 59 לאחר מאבק במחלת הסרטן. מנהלו האישי פרסם הודעה שבה נכתב כי "טיילר הלך לעולמו בביתו שבלוס אנג'לס ביום ראשון בבוקר". הוא הניח אחריו את אשתו.

טיילר, שאובחן בשנת 2018 כחולה בסרטן הערמונית שהתפשט בשלב מאוחר יותר לעצמותיו, היה מוכר בעיקר בזכות דמותו המיתולוגית של גאנת'ר שאותו שיחק בסדרת הסיטקום "חברים". גאנת'ר עבד כמלצר ומנהל בבית הקפה "סנטרל פרק", שבו בילו לא מעט כוכבי הסדרה.

פרט לכך, זכור גאנת'ר גם בשל היותו מאוהב לאורך כל עונות הסדרה ברייצ'ל, שאותה שיחקה ג'ניפר אניסטון, אשר עבדה כמלצרית בבית הקפה בעונות המוקדמות של התוכנית. בחודש מאי השתתף טיילר באיחוד המיוחד של הסדרה. "היו אלה עשר השנים הבלתי נשכחות בחיי", אמר השחקן אז. "לא יכולתי לדמיין חוויה טובה יותר, כל החבר'ה האלה היו פנטסטיים ושמחתי לעבוד איתם".

אניסטון כתבה לזכרו בחשבון האינסטגרם שלה: "הסדרה לא הייתה אותו הדבר בלעדיך. תודה על הצחוק שהבאת לתוכנית ולחיים שלנו, אתה תהיה חסר". גם הפקת האחים וורנר, מהמפיקות השותפות של הסיטקום, ספדה לו: "טיילר היה שחקן אהוב וחלק בלתי נפרד ממשפחת ה'חברים' שלנו". מעריצים רבים של הסדרה ספדו לטיילר ברשתות החברתיות ושיתפו את הזיכרונות האהובים של דמותו על גבי המרקע.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

בשנים האחרונות המשיך להופיע מייקל במקביל לטיפולים שעבר וכיכב בשני סרטים קצרים. "מתוך רצון לעזור לכמה שיותר אנשים, הוא שיתף באומץ את מאבקו שלו במחלה והפך לקמפיינר עבור גברים בכך שהעלה את המודעות בנושא סרטן הערמונית", אמר מנהלו האישי.