כוכב הרשת החרדי מלך זילברשלג מהלך בין שני עולמות שונים לגמרי. כבן לחסידות ויזניץ' הקפדנית הוא לבוש ומתנהג כחרדי, אבל התוכן שהוא מייצר ברשתות החברתיות מיועד בעיקר לחילונים. הוא שומר מצוות אדוק, אבל את רוב זמנו הוא מבלה בתל אביב עם בת זוג חילונית למהדרין – השחקנית אלונה סער. או כפי שהוא עצמו מגדיר את זה: "אני לגמרי חרדי, ולגמרי חילוני".

עוד כשהיה תלמיד ישיבה העלה זילברשלג פוסטים שנונים בפייסבוק תחת שם העט "ZE LAMA". לאחר שהחשבון הפיקטיבי נחסם, פרסם זילברשלג אל זהותו האמיתית והפך לסנסציה ויראלית. היום הוא כוכב רשת לכל דבר, ומנסה ללא הרף לגשר בין שני עולמותיו.

עשרות אלפי העוקבים ברשת התאהבו בחרדי שאין לו שום פילטרים, ומשם הדרך הייתה סלולה. הוא השתתף בפרסומות ובקמפיינים ובגיל 20, תוך כדי שירות צבאי בדובר צה"ל, הוא כבר הצטרף לחטיבת הדיגיטל של כאן 11. אמו, רבקה זילברשלג, מעולם לא העלתה על דעתה שזה יהיה עיסוקו של בנה: "אני לא דמיינתי. הייתי מוכנה להתווכח עם מי שהיה משכנע אותי שזה הולך לקרות", ואביו הוסיף: "זה מעבר לכל דמיון".

מלך זילברשלג  (צילום: החדשות 12)
מלך זילברשלג, "אני חרדי לגמרי וחילוני לגמרי" | צילום: החדשות 12

מלך זילברשלג נולד בירושלים לפני 25 שנים כילד השביעי מתוך שמונה אחים ואחיות. משפחתו שייכת לחסידות סערט ויז'ניץ, קהילה חרדית אדוקה שבה אין טלוויזיה, שלא לדבר על כוכבי רשת. ובכל זאת, זילברשלג, שמאז ומתמיד מתח את גבולות ההלכה, כבר התרגל לתגובות הקשות של המגזר החרדי. "אני לגמרי חרדי, ולגמרי חילוני. שבת אני שומר, כשרות אני שומר, תפילין אני מניח כל יום, אבל גם לסיים לצלם מאוד ממלא אותי", מספר זילברשלג.

זילברשלג מצוי בזוגיות עם השחקנית אלונה סער, שהתחילה איתו באינסטגרם. תחילה לא סיפר זילברשלג על הזוגיות להוריו, אך לבסוף אזר אומץ. אביו, דודו זילברשלג, מבקר את אורח חייו של בנו, אך גם נזהר לא לשבור את הכלים. "יש בהחלט בעיות, דברים שהיינו צריכים להתמודד איתם, והתמודדנו איתם", מספר דודו. "לא צריך בשביל זה לפרק את כל החבילה, לא צריך בשביל זה לגרש ילד מהבית. הוא בכל מקרה אהוב. וממש לא מעניין אותנו איך זה נראה מבחוץ, אנחנו לא עובדים אצל אף אחד".