כשאדל ביטלה את סבב ההופעות שלה ב-2017 בעקבות "פגיעה במיתרי הקול", מעריצים רבים התבאסו מההודעה, אבל קיבלו בהבנה את הידיעה, כי בכל זאת, אף אחד מהם לא רצה שהזמרת תפגע לעצמה בקול שהם אוהבים. עכשיו, אחרי שהזמרת הכריזה על חזרתה הרשמית לבמה בקיץ 2022 אותם מעריצים דווקא כן כועסים, ואפילו בצדק.

מאז ההכרזה אתמול ברשתות החברתיות על מופעי הקיץ, מעריצים רבים מבקרים את אדל והצוות שלה, לאחר שהובטח להם לקבל זכות ראשונים לסבב הופעות חדש מכיוון שהקודם בוטל. "סליחה? מכירה מוקדמת של כרטיסים את אומרת?", הגיבה בסרקזם אחת המעריצות בעמוד הטוויטר של אדל והוסיפה: "יש לי עדיין את הכרטיסים מההופעה האחרונה ב-2017 שבוטלה, ואת הבטחת לנו גישה מוקדמת לסבב ההופעות הבא".

והיא לא היחידה: "למה אותם אנשים עם הכרטיסים שבוטלו לא מקבלים עדיפות כמו שהובטח. נו באמת", "לא יכול לחכות אבל האם אלו שהיו להם כרטיסים למופע הקודם שלך בוומבלי קיבלו את ההזדמנות הראשונית שלהם?", ו"אני גם תהיתי את זה. לחלוטין אמרו לנו שנהיה ראשונים בתור לכרטיסים בהופעה הבאה שלה", היו רק חלק מהציוצים הזועמים.

אמנם לא מדובר באותה הופעה, כי המופע החדש עליו אדל הכריזה יתקיים בהייד פארק והקודמות היו אמורות להיות בוומבלי, אבל לפי הדיווח של הדיילי מייל זה נדמה שלאותם מעריצים דווקא יש ביסוס לטענה שלהם. "אם קניתם כרטיסים להופעות האלה", נמסר למעריצים המאוכזבים בהודעה רשמית, "אתם תקבלו החזר כספי לכרטיסים ויצרו קשר עם כל הרוכשים עד סוף השבוע בשביל לאשר את הפרטים. בנוסף, מארגני האירוע בודקים את האפשרות לשנות תאריך וכל מי שקנה כרטיס להופעות המבוטלות יקבלו גישה ראשונית לרכישת הכרטיסים בתאריכים החדשים".

כזכור, שתי ההופעות המדוברות יתקיימו בהייד פארק בלונדון ב-1 וב-2 ביולי 2022. מיד עם ההודעה, האתר קרס. עבור מי שהצליח להירשם מראש, מכירת הכרטיסים תיפתח ב-28 באוקטובר ב-10:00 בבוקר שעון בריטניה. השאר יוכלו לנסות להשיג כרטיס החל מ-30 באוקטובר. האלבום החדש של אדל, "30", צפוי לצאת ב-19 בנובמבר.