לגל גדות, דווין ג'ונסון וריאן ריינולדס יש כעת עוד  סיבה מצוינת להכריז על 2021 כשנה לא רעה בכלל עבורם. הסרט "הודעה אדומה" בכיכובם הפך היום (רביעי), בפחות מחודש, לסרט הכי נצפה אי פעם בהיסטוריה של נטפליקס, כך על פי ענקית הסטרימינג.

על פי הנתונים שפרסמה נטפליקס, "הודעה אדומה" זכה ל-328.8 מיליון שעות של צפיות, ושובר כך את השיא הקודם שבו החזיק הסרט "Bird Box" בכיכובה של סנדרה בולוק - 282 מיליון שעות של צפיות. 50 אחוז ממשתמשי נטפליקס ברחבי העולם צפו בסרט, והוא נמצא ברשימת הטופ 10 ב-94 מדינות. 

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

בחשבון האינסטגרם שלה כתבה גדות: "וואו, וואו, וואו. אני לא יכולה לתאר לכם כמה אני שמחה, כמה אני אסירת תודה על הנתונים והמידע האלה. הפכתם את הסרט שלנו לגדול ביותר בהיסטוריה של נטפליקס. אתם הסיבה שאנחנו עושים את הסרטים האלה, האהבה שלכם היא הכל ולא מובנית מאליה. תודה". דה רוק שגם הפיק את הסרט, הגיב לפוסט של גל וכתב: "לחלוטין מדהים שותפתי לפשע. אני אסיר תודה".

זה לא השיא הראשון ששובר הסרט הכי יקר שהפיקה נטפליקס. מיד אחרי סוף השבוע הראשון שבו יצא, הוא הפך להיות הסרט עם נתוני הצפייה הגבוהים ביותר ביממה ראשונה. עלילת הסרט שזוכה לביקורות חלוקות בארץ ומעבר לים, עוקבת אחרי סוכן אינטרפול (ג'ונסון), שמנסה לתפוס את הגנב הגדול בעולם (ריינולדס), עד שהשניים מתאחדים ומנסים לתפוס יחד את גנבת האומנות שאותה מגלמת גדות.