אחרי שהופיעו בתכנית הפופולרית "גוד מורנינג אמריקה" ובתכניתו של ג'יימס קורדן, שם הופיעו עם הבלק אייד פיז, הצמד האהוב בישראל והרכב השנה שלכם במצעד השנתי של mako וטיקטוק, סטטיק ובן אל, הופיעו הלילה בתכנית "The kelly clarkson show", של הזמרת של קלי קלרקסון.

השניים הופיעו בתכנית כחלק מקידום הקריירה הבינלאומית שלהם, רגע אחרי הופעתם באולם הנחשב El Ray שבלוס אנג'לס, וביצעו את שירם החדש Bella, שצבר כבר למעלה מ-4 מיליון צפיות ביוטיוב

כזכור, בשנת 2018 הצמד חתם על חוזה ענק ב"סבן קפיטל גרופ" של המיליארדר חיים סבן, ומאז הספיקו השניים לשתף פעולה עם הבלק אייד פיז, ג'יי באלווין ופיטבול. המסע לקידום הקריירה הבינלאומית שלהם היה אמור לתפוס תאוצה בשנה שעברה, אך כמו אמנים רבים בעולם גם הם סבלו מהשלכות הקורונה, נאלצו לצאת להפסקה, ולפני כשבועיים חזרו ללוס אנג'לס שם עבדו על מוזיקה חדשה ונפגשו עם אמנים מקומיים רבים, ביניהם גם סנופ דוג.

אגב, זו לא הפעם הראשונה בה קלרקסון אירחה אמן ישראלי במסגרת התכנית שלה, ובשנה שעברה הייתה זו מאיה בוסקילה שביצעה שיר משותף יחד עם הזמרת האמריקאית. בוסקילה אף הייתה אמורה להתארח בתכניתה של קלרקסון, אך גם כאן, בשל התפרצות מגפת הקורונה, האירוח בוטל לבסוף.