שלושה חודשים לאחר שהשיקה רשמית את הקריירה הבינלאומית שלה, נועה קירל משחררת הבוקר את הסינגל השני ״Bad Little Thing״. את השיר כתבו ג׳יי-הארט וקייסי סמית והוא הופק על ידי סאם מרטין, סוויש ונייט מרצ׳נט.

"אני נרגשת מאוד להוציא את הסינגל הבינלאומי השני שלי 'Bad Little Thing'", מסרה קירל לתקשורת. "השיר הוא המנון העצמה והוא נוגע בי במיוחד בשלב הזה של חיי. אני מקווה שהשיר ייתן לכם השראה להיות חזקים, חסרי פחד ועצמאיים!".

את הקליפ ביים רועי רז, שבעבר עבד עם נטע ברזילי על הקליפים של "באסה סבבה", "ריקי לייק" וגם את הקליפ "בינגו" שיצא תחת פלייטיקה והשתתפו בו ניקול שרזינגר ולואיס פונסי . בקליפ החדש קירל משיקה קולקציית ניאונים ביחד עם החברה המתמחה בעיצוב בהתאמה אישית, "VIBEZ NEON".

כזכור, "Please Don't Suck" יצא בחודש יולי כסינגל הראשון של קירל תחת חוזה ההקלטות עם אטלנטיק רקורדס בשווי של מיליוני דולרים. פיט גנברג, מנהל מחלקת הA&R (ניהול אמנותי של אמנים) מטעם הלייבל סיפר בזמנו באמצעות הזום שהם נרגשים מאוד לצרף את נועה "למשפחת אטלנטיק". לפי ההתלהבות שלו מהזמרת הישראלית יש עוד למה לצפות מנועה בחו"ל.

"יש משהו שאתם צריכים לדעת: כבר נוצרה קהילה מסוימת, לפני שנועה בכלל שחררה סינגל, של כמה מהמפיקים והכותבים הגדולים ביותר ביקשו כבר לעבוד איתה", סיפר במסיבת העיתונאים. "אנחנו נטיס אותה לפה ברגע שנוכל ונכיר לה את כולם פנים מול פנים. מהרדיו, דרך התקשורת ועד לדיגיטל. אנחנו רוצים שכולם יכירו את הדבר הזה שאתם כבר מכירים, איזה אמנית גדולה היא נועה קירל".