ישי ריבו יהיה הישראלי הראשון אי פעם שיופיע על בימת O2 Arena בלונדון. הצעד הזה, שמפורסם היום (חמישי), מגיע מיד אחרי שריבו חזר לאחרונה מהופעה ב-Kings Theater היוקרתי שבניו יורק. O2 Arena נחשב לאחד מאולמות המופעים החשובים ביותר בעולם ואירח בין היתר את לאונרד כהן, הרולינג סטונז, פול מקרטני, ברונו מארס, בילי אילייש, קולדפליי ורבים אחרים.

האולם, שנמצא על שפת נהר התמזה בעיר, הוקם בשנת 2007 ויכול להכיל עד 20,000 מקומות ישיבה. הוא נבחר על ידי מגזין Pollster להיכל ההופעות הטוב ביותר ובין הגדולים ביותר בעולם. ריבו יגיע בפעם הראשונה להופעה בלונדון, כשהוא מלווה ב-12 נגנים ויבצע את שיריו מכל האלבומים. במקביל להצלחה מעבר לים, הוא ממשיך להופיע בארץ. ההופעה תתקיים ב-5 בדצמבר 2021, במהלך חג החנוכה. 

"אני מתקשה לעכל בעצמי", סיפר ריבו. "השנה הזו היא רכבת הרים מטורפת ומדהימה שלא נעצרת ברוך השם. זכיתי. כלום לא מובן מאליו, בעיקר הקהל שעושה איתי את כל הדרך, אתם הסיבה".

השבוע גם סטטיק ובן אל כבשו את הקהל הבין לאומי והופיעו בלוס אנג'לס באולם המופעים El Ray, שגם בו האומנים הכי גדולים בעולם נוהגים להתארח. ההופעה הזו התקיימה אחרי שהסיבוב שלהם בארה"ב, שהיה אמור לכלול 40 מופעים, התבטל בגלל הקורונה.