הסרט המצופה של נטפליקס "אל תסתכל למעלה" (Don't Look Up) יצא לבתי הקולנוע בסוף השבוע הקרוב. בסבב הריאיונות האחרון בהחלט התארחה השחקנית ההריונית ג'ניפר לורנס בלייט נייט של סטיבן קולבר וסיפרה על העבודה בסט עם קאסט כזה מרשים, וציינה יום אחד מעצבן במיוחד בחסות לאונרדו דיקפריו.

"אני רק זוכרת שסבלתי באותו יום", סיפרה השחקנית למנחה, כשהיא מתייחסת לסצנה ספציפית בה היא ודיקפריו נוסעים ברכב עם שאלאמה. "טימותי היה נרגש לצאת מהבית אחרי הסגר, זאת הייתה הסצנה הראשונה שלו בסרט, וליאו בחר את השיר שנשמע ברכב ולא הפסיק לדבר עליו - בלה בלה בלה... היה גיהנום להיות עם שניהם יחד", סיכמה בצחוק.

למרות אותו יום בלתי נסבל, הכוכבת ציינה בתחילת הריאיון שדווקא היה "מגניב" לעבוד עם כל הכוכבים. ורשימת השחקנים שמופיעה בסרט אכן מרשימה - דיקפריו ולורנס מככבים, ולצידם מריל סטריפ, ג'ונה היל, טיילר פרי, קייט בלאנשט, טימותי שאלאמה ועוד.

הסרט הוא ביקורת חברתית נוקבת על משבר האקלים, נושא שידוע כקרוב במיוחד לליבו של דיקפריו שאף עשה עליו סרט תיעודי והופיע בקונגרס במטרה לדחוק בהם להעביר חקיקה בנושא. "אל תסתכל למעלה" מספר על אסטרונום ואסטרונומית שמגלים כוכב שביט שעומד להרוס את כדור הארץ ומנסים להזהיר את העולם, אבל האנושות לא מתרגשת במיוחד.

"אל תסתכל למעלה" יצא בבתי הקולנוע בארה"ב ובבתי קולנוע נבחרים בישראל ביום שישי הקרוב ויהיה זמין לצפייה בנטפליקס בכל העולם החל מיום שישי, 24 בדצמבר, ערב חד המולד.