אחרי כמעט 14 שנים: בית משפט בלוס אנג'לס שיחרר הלילה (שבת) את בריטני ספירס מהאפוטרופסות ששלטה על חייה וכספה. ההחלטה תיכנס לתוקף באופן מיידי ומגיעה לאחר מאבק של חודשים בו ספירס דרשה בפומבי לסיים את האפוטרופסות ולהשיג שליטה על חייה. "זה היום הטוב בחיי. תודה לאל", הגיבה הזמרת.

מעריצים רבים של הזמרת בת ה-39 התאספו סביב בית המשפט, קראו בשמה ורקדו לקול שיריה. מוקדם יותר השנה העידה הכוכבת שהסכם האפוטרופסות הוא "מתעלל" ושהיא סובלת מטראומה בגללו. היא סיפרה כי היא סוממה, הוכרחה להופיע בהופעות בניגוד לרצונה, ושמנעו ממנה להתחתן ולהביא ילדים נוספים. בעקבות העדות, אביה, שהיה האפוטרופוס שלה, ויתר על תפקידו כאפוטרופוס.

"זה היום הטוב בחיי. אני חושבת שפשוט אבכה במשך כל היום. תודה לאל", כתבה הכוכבת ל-35 מיליון עוקביה באינסטגרם. מוקדם יותר השבוע כתבה ספירס לקראת הכרעת בית המשפט: "מעולם לא התפללתי יותר בשביל משהו בחיי". כעת תוכל ספירס לצאת לדרך חדשה ולשלוט בחייה לראשונה מאז 2008.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Sam Asghari (@samasghari)

סאם אסגרי, בן זוגה של בריטני ספירס פרסם פוסט בחשבון האינסטגרם שלו על רקע ההחלטה. "חופש" נכתב בפוסט. בתיאור הוסיף: "היום עשתה היום. בריטני חופשייה".