בשיאה של העבודה על אלבום ה-EP החדש שלה, הזמרת והשחקנית עדי ביטי חושפת היום דרך חשבון האינסטגרם שלה כי התגלו יבלות על מיתרי הקול שלה, ולמעשה היא מושבתת מפעילות מוזיקלית לחודשים הקרובים.

 "רוצה לשתף במשהו...", פנתה ביטי אל מאות אלפי עוקביה דרך סטורי שכלל טקסט בלבד. "בחודש האחרון התחלתי להרגיש צרידות שונה ולא הצלחתי לצאת ממנה. עם הזמן היא רק הלכה והחמירה".

"ביום בשישי האחרון איבחנו לי יבלות במיתרי הקול, אחת על כל מיתר... החלום הכי גרוע של כל זמר", כתבה ביטי בכאב. "אני מרגישה שלקחו לי את הרגליים, את הקול שלי. התחלתי השבוע טיפול אצל קלינאית תקשורת ואני מקווה שתוך כמה חודשים יהיה שיפור והיבלות יעברו והמיתרים יחלימו לחלוטין".

"אני מקווה שלא יהיה צורך בניתוח להסרת היבלות", סיימה ביטי את הפוסט. "עד אז אני יותר מנגנת ופחות שרה ושמחה שחזרתי ללמוד לנגן דווקא בתקופה כזו כשהקול שלי לא איתי".

View this post on Instagram

A post shared by Adi Bity (@adi_bity)

כאמור, אותן יבלות על מיתרי הקול גרמו לכך שביטי תיאלץ להפסיק לעבוד על האלבום החדש שלה מאחר והיא לא יכולה לשיר, מה שמוסיף עוד קצת דרמה לתקופה הלא פשוטה גם ככה בקריירה שלה. כזכור, לפני כמה שבועות נחשף כאן ב-mako מוזיקה כי מאז התפוצצות הפרשה בה היה מעורב אביה, רונן ביטי, הקריירה שלה נכנסה להקפאה מסוימת מאחר וגורמים שונים בתעשייה סירבו לעבוד איתה.