כשהיא לבושה בחליפה קטיפתית בצבע ורוד פוקסיה, קים קרדשיאן בת ה-40 עשתה הלילה (ראשון) את הופעת הבכורה שלה ב"סאטרדיי נייט לייב". במונולוג הפתיחה שלה בתוכנית של NBC, קים קיי הרשתה לעצמה לצחוק על ניתוחים פלסטיים, על או. ג'יי סימפסון, על הגירושים שלה מקניה ווסט ועל קלטת הסקס שהתפרסמה בתחילת שנות ה-2000.

רבים הרימו גבה על הבחירה בה. האחות לבית קרדשיאן, הודתה כי הופתעה מאוד, כמו כולם, מההצעה להנחות את התוכנית. "אני גם מופתעת לראות את עצמי כאן. כששאלו אותי, הייתי כזה 'אתם רוצים שאני אנחה? למה? לא הוצאתי סרט כבר הרבה מאוד זמן", היא הוסיפה למונולוג הפתיחה והתייחסה לקלטת הסקס שלה מ-2002. "כלומר, היה לי רק סרט אחד שיצא ואף אחד לא סיפר לי שהוא משודר. אמא שלי בטח שכחה".

קרדישאן ווסט סיפרה שהמטרה שלה בהופעת הבכורה בתוכנית הלייט נייט היא להראות לכולם שהיא "הרבה יותר מסתם פנים יפות - ושיער טוב, ואיפור מדהים, וחזה מהמם ותחת מושלם. בסופו של דבר אני פשוט הרבה יותר מתמונות ההשראה שהאחיות שלי הראו למנתחים הפלסטיים שלהן".

על קניה ווסט ועל הגירושים של השניים אמרה קים: "התחתנתי עם הראפר הכי טוב בכל הזמנים. הוא גם היה האיש השחור הכי עשיר בארצות הברית, שנתן לי ארבעה ילדים מדהימים. אז ההחלטה להתגרש ממנו מגיעה בסופו של דבר ממקום אחד... אישיות".

קניה ווסט, קים קרדשיאן (צילום: Lars Niki/Getty Images for WSJ. Magazine Innovators Awards)
קניה ווסט וקים קרדשיאן. "להיפרד ממנו אומר דבר אחד - שיש לי אישיות" | צילום: Lars Niki/Getty Images for WSJ. Magazine Innovators Awards


בהמשך היא נזכרת ב"אדם השחור הראשון" שהיא פגשה - או. ג'יי סימפסון. "הוא לחלוטין הותיר סימן. או כמה, או בכלל לא! אני עדיין לא יודעת", היא אומרת ומתייחסת כמובן, למשפט הרצח של שחקן הפוטובול. בסוף המונולוג, קים כמעט הבטיחה שהיא רצה לנשיאות, כמו בן זוגה לשעבר, אבל אכזבה נרשמה כשאמרה שזו רק בדיחה. "אני לא רצה לנשיאות כי אי אפשר שיהיו שלושה פוליטיקאים כושלים במשפחה אחת". שלושה אם כוללים אותה, את קניה ואת קייטלין ג'נר, שניסתה לרוץ לתפקיד מושלת קליפורניה.

הפרק ישודר ביום שלישי הקרוב ב-yes VOD.