אלאניס מוריסט חשפה בסרט דוקומנטרי חדש אודותיה, "Jagged", כי הייתה קורבן לכמה מערכות יחסים מתעללות בנערותה. לאחר כמחצית מהסרט, על פי עיתונאי בוושינגטון פוסט שכבר צפה בו, היא מתייחסת לנושא הכאוב ואומרת: "אני אזדקק לקצת עזרה, מעולם לא דיברתי על זה לפני כן", ומספרת כי "לקח לי שנים של טיפול להבין בכלל שהייתי קורבן של משהו, תמיד אמרתי שהכול היה בהסכמה, ואז נזכרתי שהייתי בת 15 ואת לא מסכימה כשאת בת 15. עכשיו אני מבינה שכולם היו פדופילים והכול היה בגדר אונס", כך מוריסט.

הזמרת לא התייחסה לזהותם של האנשים המדוברים, אך הבהירה כי בזמן אמת אף אחד לא היה שם לעזור לה והתלונות שלה נפלו על אוזניים ערלות. היא ציינה כי כתבה על ההשפעות השליליות שהיו למערכות היחסים האלה על חייה, בשיר “Hands Clean". למרות שנראה שמוריסט משתפת פעולה בכנות עם הסרט החדש, היא הודיעה כי לא תגיע להקרנת הבכורה הרשמית שלו מחר (שלישי) בפסטיבל טורונטו כי אינה מרוצה מהסרט, הסיבות המדויקות לא ידועות.

הזמרת, המשוררת והשחקנית הקנדית, כיום בת 47, זוכת 7 פרסי גראמי על עבודתה. היא התפרסמה כבר בשנת 1991, בגיל 17, כזמרת פופ. בשנת 1995 הוציאה את האלבום " Jagged Little Pill" שמכר יותר מ-33 מיליון עותקים ברחבי העולם. הסרט הדוקומנטרי מתעד את הזמרת בדיוק בשנים הללו – במעבר מכוכבת פופ לזמרת מוערכת. חשוב לציין כי גיל ההסכמה בקנדה כיום הוא 16, אך בנעוריה של מוריסט הגיל היה 14 שנים בלבד.