אם תמיד חלמתם לדעת איך הייתה נראית הגרסה התלת מימדית של עומר אדם - היום קיבלתם תשובה: כמו תמיד אצלו בשנה האחרונה, עומר משחרר היום בהפתעה שלושה שירים חדשים, "חצי דפוק", "אחרי החתונה" ו"שמלה אדומה", כשאת השיר הראשון, מלווה קליפ תלת מימד מיוחד.

את "חצי דפוק" כתב אבי אוחיון שגם הלחין את השיר לצדו של מתן דרור, שותפו הקבוע שגם אחראי לעיבוד ולהפקה המוזיקלית. השיר מלווה כאמור בקליפ תלת מימד שכולל את בניית דמותו של עומר בצורה ריאלסטית. יוצרי הקליפ, אריאל וארז בכר, יצרו יחד את סיפור הקליפ אשר מתאר רכבת הרים בזוגיות. לדבריהם, העבודה על הקליפ המורכב ערכה כמה חודשים וכללה אלפי שעות עבודה במטרה לייצר את הדמות ריאליסטית ואת כל סיפור המסגרת שבנויה סביבה.


השיר השני, "אחרי החתונה", הוא שיתוף פעולה נוסף של עומר עם אדיר גץ ונתי אבידן, אחרי שיתוף הפעולה הקודם שלהם, "מיליונרים", שיצא בחורף האחרון, ולצדם בשורת כותבי המילים נמצאים גם נועם רז, משה שוחט ומתן שרון, ועל העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי גיא דאן.


"שמלה אדומה", השיר השלישי, גם הוא נוצר על ידי גץ ואבידן שקיבלו כמובן השראה מהשיר המיתולוגי שכתבה רותי ספרוני והלחין יאיר רוזנבלום עבור להקת הנח"ל, יצא בשנת 1969 וכבש את כל מצעדי הפזמונים באותה תקופה.