לא משנה לאן הקריירה שלו תמשיך, קיט הרינגטון לנצח יהיה מזוהה עם "משחקי הכס". התפקיד של ג'ון סנואו שינה את חייו בכמה מובנים - ובין היתר הפגיש אותו על הסט עם רוז לזלי, שהפכה לאשתו - אבל בעיקר הקפיץ את הקריירה שלו לרמה של פרסום בינלאומי.

כעת, בראיון רדיו חדש, הרינגטון מספר על ההפסקה שלקח לאחר סיום צילומי "משחקי הכס" בשנת 2019. באותה השנה פורסם שהשחקן אשפז את עצמו במוסד גמילה בעקבות התמכרות לאלכוהול, ובשנים שלפני כן הוא צולם שיכור בפומבי ביותר מהזדמנות אחת. "היו לי קשיים עם הבריאות הנפשית שלי אחרי 'משחקי הכס' וגם תוך כדי צילומי הסוף, אם להיות כן", הודה הרינגטון. "אני חושב שזה היה קשור ישירות לאופי צילומי הסדרה, ומה שעשיתי במשך שנים. הייתי צריך הפסקה של שנה אחרי הסדרה, שבה לא רציתי לעבוד ורציתי להתרכז בעצמי. אני מאוד שמח שעשיתי את זה".

בהמשך, הרינגטון גם חשף את הרגע הזכור ביותר עבורו מצילומי הסדרה, וזה לא מה שהייתם מצפים. "אני זוכר שצילמנו סצנה על קרחון מדהים באיסלנד", הוא סיפר. "והלכתי הצידה לעשות פיפי, פשוט... איפשהו בטבע של איסלנד. והסתכלתי על הקרחון הזה וחשבתי 'אלוהים, יש לי את העבודה הכי טובה בעולם'. הרגע הזה תמיד נשאר בולט בעיניי בגלל שבמקרים שאני מתרגז על משהו, מה שאני עושה באופן מדהים, אני חושב על זה. ואני חושב 'יש לך עבודה די מיוחדת'".

הרינגטון הגיב גם על העובדה שלא כל מעריצי "משחקי הכס" מרוצים מהאופן בו הסדרה הסתיימה, והעונה האחרונה כולה סבלה מביקורת די קשה. זה לא ממש מפריע לו. "הייתה לסדרה השפעה תרבותית אמיתית וזה משהו שאני מאוד גאה שלקחתי בו חלק", הוא אמר. 

בימים אלה השחקן מקדם את העונה השנייה של "אהבה מודרנית" ("Modern Love"), הסדרה של אמזון שמבוססת על הטור השבועי האייקוני מהניו יורק טיימס, ומסביר בראיון שהעובדה שמדובר בסדרת אנתולוגיה (שבה הסיפור משתנה מפרק לפרק) בהחלט תרמה להחלטה שלו לקחת על עצמו את התפקיד. "עשיתי פרק אחד של הסדרה, אז לא הייתי צריך לחיות באותו מקום אינטנסיבי כל הזמן", הוא הסביר. "אמרתי לעצמי 'למה שלא תעשה משהו שיוריד ממך את כל כובד המשקל הזה? למה שלא תעשה משהו כיפי?' וזה היה הלך הרוח שלי כשעשיתי את זה".