95 שנים עברו מאז המציא א.א.מילן את הילד כריסטופר רובין, וויני הדב ושאר חיות היער, שהפכו גם לסרטי דיסני מצליחים. לציון המאורע, חבר המאייר הראשי של סדרת הסרטים, קים ריימונד, לחברת Airbnb ויצר חווית אירוח חד פעמית ומיוחדת במינה, השמורה למעריצי הדובון בלבד. הדירה, בעלת השם המיוחד Bearbnb, ממוקמת ביער "אשדאון" שבאנגליה, כ-50 ק"מ דרומית ללונדון, היער המקורי עליו ביסס הסופר את יער "100 האקרים".

אייר BNB בהשראת פו הדב (צילום: באדיבות דיסני ישראל BEARBNB)
צילום: באדיבות דיסני ישראל BEARBNB

אם אתם שוקלים ברצינות, זה מה שאתם צריכים לדעת: הדירה מיועדת ל-4 אנשים וכוללת מיטה זוגית אחת ו-2 אישיות. עוד מוצעים גם סיור מודרך ביער הקסום, משחק פו-סטיקס על גשר ביער, ארוחות מקומיות בהשראת דבש, וכל התענוג תמורת 337 ש"ח ללילה. המכירה תיפתח החל מ-20 בספטמבר וכרגע מיועדת לתושבי לונדון בלבד.

אייר BNB בהשראת פו הדב (צילום: באדיבות דיסני ישראל BEARBNB)
צילום: באדיבות דיסני ישראל BEARBNB

בקתת העץ עוצבה כולה על פי הסרטים, אך לקחה השראה גם מאיורי הספרים כפי שצייר אותם א.ה.שפרד. "Bearbnb הוא חוויה ייחודית המביאה את קסמו של פו לחיים עבור המעריצים" אמר ריימונד, "תוך כיבוד ההרפתקאות המקוריות שהיו כה חשובות לאנשים רבים במשך 95 שנים". זו לא הפעם הראשונה ש- Airbnb משתפים פעולה עם סדרה ומקימים אותה לחיים - לפני שנה הם הציעו את האחוזה של הנסיך המדליק מבל אייר לאירוח לתושבי לוס אנג'לס.