שרית חדד יוצאת מהארון: הזמרת משחררת היום (ראשון) שיר חדש שנקרא "אהבה כמו שלנו", וחושפת בקליפ את בת הזוג מהשנתיים האחרונות, תמר יהלומי. את השיר כתבה והלחינה יהלומי יחד עם יונתן קלימי. בחשבון האינסטגרם שלה כתבה חדד: "שיר חדש, כתוב ומבוצע מדם ליבי. הקליפ החדש מציג את האהבה מנקודת המבט שלי על העולם ועל העצמי". 

"לא נגעו בי שנים כמו שבי נגעת, את מה שבפנים לא יסבירו גם אלף שירים", נכתב בשיר החדש. עוד הוסיפה חדד, שתחגוג מחר את יום הולדתה ה-43: "היום כשהבנות שלי גדלות במהירות עם עיניים סקרניות, אני שמחה להציג להן את היכולת להיות מה שהן רק רוצות, וללמד אותן שהחופש, הזמן והבחירה מעל הכל. תודה על המשפחה שלי והמקום בו הקריירה והמשפחה התמזגו - זה רגע שלם בשבילי". 

View this post on Instagram

A post shared by Tamar Yahalomy | תמר יהלומי (@tamaryahalomy)חדד הפכה לאמא בשנים האחרונות, אחרי שהביאה לעולם את בתה הבכורה נויה, בת ה-4, ולאחר מכן את שירה, בת השנה וחצי. בת הזוג, תמר יהלומי, בת 27, בוגרת "כוכב נולד", נחשבת לאחת הכותבות המבוקשות והמושמעות אחרי שעבדה עם חדד בעבר, עם עומר אדם, איתי לוי, עדן בן זקן ועוד. לפני כחודשיים הוציאה את שיר הבכורה שלה - "מי אני?".

שרית חדד בזאפה פארק הירקון (צילום: תמר חנן)
שרית חדד. יצאה מהארון בגיל 43 | צילום: תמר חנן


שר הבריאות ניצן הורוביץ, מיהר לברך את חדד וכתב בחשבון הטוויטר שלו: "נגעת בי, שרית חדד, בהחלט נגעת בי", כרפרנס למילות השיר החדש. "כל כך חשוב מה שאת אומרת לבנות שלך ולכולם: כל אחת יכולה להיות מה שהיא רוצה, עם מי ואיך שהיא רוצה. חיבוק גדול".