מועדון הברל'ה, שנמצא בקיבוץ להבות חביבה שבמועצה אזורית מנשה, הוקם לפני כמעט עשור וחצי. בהודעה רשמית מטעם בעלי המועדון, דודי גודר וגרשון קדמוני, שכותרתו הייתה "מועדון הברל'ה נושם את נשימותיו האחרונות", נכתב: "אנחנו סוגרים - כבר לא מתנגן לו השיר הנפלא של אריק איינשטיין יותר… אנחנו סוגרים כיוון שהקיבוץ לא מוכן להאריך את הסכם השכירות איתנו מעבר לשנה וקצת שנותרה לנו ואנחנו לא מסוגלים לפתוח ולהקים את המערכות המורכבות מחדש אחרי שנה וחצי של סגירה מאולצת ללא אופק כלכלי-מסחרי ארוך טווח".

בשיחה עם N12 סיפר דודי גודר על המקום שהיה לו ולאומנים בית: "נתנו את הנשמה והלב 14 שנה והרגשנו שהקהל והאומנים אוהבים אותנו. היינו בית טוב לאומנים והם אהבו את הקהל שלנו כי הוא ידע להודות להם". ובנימה זו - יוצא דודי גם בבקשה: "מעטים המועדונים שנשארו מחוץ למרכז, אבל אני לא סוגר מטעמים כלכליים. אני אפילו קורא - למי שיש מקום מתאים באזורים האלה, אני מוכן ורוצה להעביר את הברל'ה מקום". 

בהמשך הפוסט הודו דודי וגרשון לקהל שהגיע ב-13 השנים האחרונות: "על האווירה הנינוחה שהענקתם למועדון, על הוויב המיוחד שיצתם למעננו". בהמשך הודו גם ל-210 האומנים, כך לפי ספירת המועדון "שהסכימו ואהבו להגיע למועדון הקטן שלנו רק בשל הקהל המדהים". את הפוסט חתמו השניים במילים "אנחנו עומדים עצובים, דומעים, אך זקופים בגאווה רבה. מועדון קטן-גדול, שסוגר שעריו". השניים ביקשו שהקהל להמשיך ללכת להופעות והבטיחו כי לא ישאירו חובה לאיש. "אוהבים, דומעים ומודים מעומק ליבנו - דודי גודר וגרשון קדמוני"