שדרן הרדיו, העיתונאי ועורך המוזיקה יואב קוטנר, חשף אמש (רביעי) כי חלה בסרטן. בשידור ברדיו "הקצה", בתוכנית שלה קרא "רדיותרפיה", סיפר למאזינים: "הייתה הפסקה די ארוכה בתוכנית, בגלל כל מיני סיבות אישיות. הייתי באיזה טיפול רפואי, ניתוח, דברים כאלה מבאסים. לא היה לי כוח לעשות את זה".

במונולוג הפתיחה הבהיר קוטנר: "בינתיים אני לא חוזר לתוכנית", הסביר את שם התוכנית ודרכה חשף את שעבר עליו: "רדיותרפיה זה המקום בבית החולים שבו מקבלים הקרנות. באחת הפעמים שבאתי להקרנות, קרה לי משהו די משעשע - כנראה שחלק מהאנשים שמפעילים את המכונות המפחידות האלה, מכונות הרנטגן, זיהו אותי... אז חלק שמו לי ביטלס ברקע, כי אני אוהב לשמוע מוזיקה. אבל פתאום הגיעו חבר'ה טיפה יותר צעירים, ושמו לי רדיוהד, ואני חייב לציין שזאת פעם ראשונה בחיים שלי שלא רציתי לשמוע רדיוהד".

ברקע שירי הלהקה רדיוהד, הוא הוסיף: "בזמן שאתה שוכב בתוך מכשיר ענק שמסתובב סביבך ומקרין קרני רנטגן מאוד חזקות, המוזיקה הזאת נשמעת יותר מדי מלחיצה. ביקשתי מהם שיהיה שקט פשוט, להפתעת הסובבים. מצד שני, אני חייב לפתוח עם רדיוהד, כי בשבילי הם תמיד היו תרפיה דרך המוזיקה, דרך הרדיו".

יואב קוטנר (צילום: חדשות 2)
צילום: חדשות 2

"אני מרגיש בר מזל שיש אנשים שאני אוהב אותם והם אוהבים אותי. במקומות כאלה עם הרבה אנשים שמטופלים, כמו למשל במכון שבו עושים רדיותרפיה, אתה מבין כמה אתה באמת בר מזל. אצלך זה משהו קטן שיעבור, והכול יהיה בסדר", אמר קוטנר.

קוטנר נחשב לאחד משדרני הרדיו הגדולים בישראל. את דרכו החל כעורך מוזיקלי בגלי צה"ל, בהמשך היה שותף בהקמת ערוץ המוזיקה 24, שידר לאורך השנים ברדיו תל אביב, בגלגלצ, בגל"צ וברדיו הקצה - החל מיומה הראשון של התחנה.