השחקנית הבריטית אמה קורין, העלתה לחשבון האינסטגרם שלה פוסט חשוף ובו שיתפה במסע שהיא עוברת בימים אלה. בפוסט נכתב: "תמונה שצולמה לפני שקניתי את הביינדר הראשון שלי. אז השתמשתי בתחבושות אגרוף. מאוד אינטימי, מאוד חדש ומאוד מגניב. הכל חלק מהמסע שלי. יש הרבה שינויים ופיתולים בדרך וזה בסדר, אני מחבקת את זה". בהמשך ביקשה קורין להזדהות כהיא\הם (she\they), לשון שלא קיימת בעברית ומתייחסת ללשון פנייה נייטרלית ללא זהות מגדרית. 

View this post on Instagram

A post shared by Emma Corrin (@emmalouisecorrin)

 

השחקנית הבריטית התפרסמה בזכות דמות ששיחקה בסדרה המצליחה של נטפליקס - "הכתר". היא גילמה את הנסיכה דיאנה החל מהעונה הרביעית וזכתה בשלל פרסים על תפקידה: גלובוס הזהב לשחקנית הדרמה הטובה ביותר ופרס בחירת מבקרי הטלוויזיה. על הפוסט שהעלתה הגיבו הקולגות, ביניהם: בן אולדריג', שמשחק בסדרה "פליבג", שלח לבבות, השחקנית קאיה סקודלריו ששיחקה בסרט "הרץ במבוך" ו"פרסי ג'קסון" כתבה שהיא יפה כמו שהיא וחשבון האינסטגרם הרשמי של נטפליקס, איתם עבדה קורין על "הכתר" הביע את תמיכתו. 

דמי לובאטו (צילום: מתוך האינסטגרם )
מזדהה כ"הם\אתם", דמי לובאטו | צילום: מתוך האינסטגרם

אמה קורין מצטרפת לשורת מפורסמים שיוצאים מהארון כא-בינאריים (לשון they). רק לאחרונה שיתפו הזמר\ת דמי לובאטו כי הם מזדהים כעת כא-בינאריים וישמחו שיפנו אליהם בלשון רבים. את לובאטו הקדים הזמר סם סמית', שהודיעו באוקטובר 2019 שהם מזדהים כ-they ו"מחבקים את מי שהם". גם ד"ר קאלי טורס, כוכבת "האנטומיה של גריי", השחקנית שרה רמירז, הודיעו לפני כשנה שהם רוצים שיפנו אליהם בלשון רבים.