גל שמועות על כך שג'ניפר אניסטון ודיוויד שווימר הפכו את הזוגיות הטלוויזיונית שלהם למציאות שטף את העולם לפני כחודש. מעריצי "חברים" התקשו להישאר אדישים לידיעות מעבר לים שדיווחו על כך שהשניים יחד, עד ששווימר מיהר להכחיש זאת. כעת מגיע גם תורה של אניסטון להתייחס לפרשה.

בריאיון לתוכנית הטלוויזיה האמריקנית "Entertainment Tonight" נשאלה אניסטון על השמועות על הזוגיות שהגיעו אחרי פרק האיחוד של "חברים", ששודר במאי האחרון, ואמרה: "זה היה הזוי. לא יכולתי להאמין שזה קורה. כאילו, באמת? זה אח שלי".

שמועות על רומן בין דיוויד שומר וג'ניפר אינסטון  (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

"אבל אני מבינה את זה", הוסיפה השחקנית בריאיון שקיימה יחד עם ריס ווית'רספון, לקראת העונה ה-2 של הסדרה שבה מככבות השתיים - "תוכנית הבוקר". "זה מראה כמה אנשים מקווים שפנטזיות ושחלומות יתגשמו", אמרה בנימה מלאת חמלה כלפי המעריצים המאוכזבים.

בפרק האיחוד המדובר, שציין 25 שנה לתחילת השידורים, ששת השחקנים בסדרה העלו זיכרונות וחשפו פרטים שניתן היה לדעת או להרגיש רק מאחורי הקלעים. אחד מהדברים שנחשפו היא העובדה שלשווימר בן ה-54 ואניסטון בת ה-54 היה "קראש" הדדי: "זה היה כמו שתי רכבות שחולפות אחת על פני השנייה, בכל פעם שמישהו היה רווק, השני היה תפוס".