למרות הסיום המותח של העונה הראשונה, ולמרות שזכתה לפופולריות מסביב לעולם (ובמיוחד בישראל), נטפליקס החליטה לבטל את "פגע וברח", סדרת המתח של ליאור רז ואבי יששכרוף שעלתה לענקית הסטרימינג באוגוסט האחרון. לפי הדיווח באתר דדליין, ההחלטה שלא להמשיך לעונה שנייה התקבלה לאור העלויות הגבוהות - בין היתר מאחר שהסדרה צולמה בשני מוקדים שונים, ניו יורק וישראל. כך, העונה הראשונה דרשה לא פחות משלוש שנות עבודה.

במהלך מסע יחסי הציבור של הסדרה, שהייתה ההפקה הראשונה של נטפליקס בישראל, היוצרים והמפיקים הבהירו שבכוונתם להמשיך אותה לפחות לעוד שתי עונות נוספות. זאת בהמשך לשיתוף הפעולה של רז ויששכרוף עם נטפליקס, במסגרת חוזה שנחתם לאחר הצלחתה של "פאודה", אותה יצרו קודם לכן. אחרי שהחוזה המקורי נחתם עבור ארבע שנים בלבד, וכלל התחייבות של השניים להעניק לנטפליקס זכות ראשונים בכל פרויקט או תוכן שהם יוצרים, לאחרונה הוכרז כי שיתוף הפעולה ייכנס גם לשנה חמישית

"פגע וברח" מתמקדת בדמותו של שגב (רז), גבר שמתחיל לחשוד כי מותה של אשתו - שנהרגה בתאונת פגע וברח - לא היה מקרי, ואף עלול להיות קשור לעברו הצבאי והמשטרתי. כדי לפענח את התעלומה הוא מגיע עד ניו יורק ונעזר בחוקרת משטרתית (מורן רוזנבלט), בחבר שעדיין מתמודד עם ההשלכות של שירותו הקרבי (גל תורן) ובעיתונאית נחושה שמנסה גם היא לרדת לעומק הפרשה, ובמקרה היא גם בת זוגו לשעבר (סאנה ליית'ן). עוד משתתפים בסדרה השחקנים קיילין אום, גרג הנרי, יערה פלציג, אלון נוימן, יעל שרוני ואביב אלוש.