משפט הגירושין המתוקשר של שניים מבכירי השחקנים בהוליווד, אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט, לא מפסיק לייצר כותרות מאז 2016. בריאיון לגארדיאן הבריטי שהתפרסם אתמול (שבת), ג'ולי חושפת פרטים נוספים ומספרת שחשה לא בטוחה וחששה לביטחונם של ילדיה, בזמן שהייתה נשואה לפיט.

"פחדתי לכל המשפחה שלי", הוסיפה הכוכבת בריאיון שנועד לקדם את ספרה החדש, שעוסק בזכויותיהם של ילדים. "איום ונורא", כך היא מתארת את תהליך הגירושים עם פיט שקורה בשנים האחרונות. הפרידה של הזוג, שהגיעה אחרי 11 שנות זוגיות ושנתיים של נישואים, קרתה על רקע ניסיון תקיפה לכאורה של פיט את בנם הבכור, מאדוקס, שהיה אז בן 15.

אנג'לינה ג'ולי (צילום: getty images, gettyimages)
אנג'לינה ג'ולי | צילום: getty images, gettyimages

"זה לא התחיל עם האלימות, זה היה הרבה יותר מסובך מזה", אמרה בריאיון והבהירה שהיא לא יכולה להוסיף פרטים על רקע ההליך המשפטי שבו היא מצויה. "אני לא מסוג האנשים שעושים החלטות בקלות, לקח לי המון זמן להבין שאני צריכה להתנתק מהאבא של הילדים שלי".

במסגרת ההליך המשפטי הסבוך, בחודש אוגוסט האחרון אנג'לינה הגישה בקשה לפסול את השופט הפרטי שדן בעניינם, בשל ניגוד עניינים לכאורה. הבקשה שלה, שהגיעה שבועות ספורים לפני תחילת המשפט נדחתה, וכעת פיט מבקש לבחון מחדש את ההכרעה בהסכם המשמורת על חמשת ילדיו הקטינים. אם בקשתו תתקבל, המשפט כולו - עלול להגיע לנקודת ההתחלה.