יעל בר זוהר העלתה היום (חמישי) לחשבון הפייסבוק שלה ריאיון עם מלך זילברשלג תחת ההבטחה שהוא מדבר על "זוגיות עם חילונית". אלא שמסתמן, שהריאיון הזה צולם לפני כשנה, הרבה לפני שהוא והשחקנית אלונה סער הכריזו על הזוגיות שלהם. זמן קצר לאחר מכן, בר זוהר מחקה את הריאיון והעלתה אותו מחדש עם עריכה של התיאור - שייראה מדויק יותר. 

"היום אני מארחת את כוכב הרשת החרדתי הגדול ביותר בישראל", כתבה בר זוהר בתיאור לריאיון ששודר לכאורה בשידור חי. "בשיה כנה ומרתקת מלך מדבר על הפערים בין החברה החילונית והחרדית, ואיך הוא מצליח לחיות ולשלב בין שני העולמו. משתף על אתגרי הזוגיות וכמובן על אהבה והרצון ל-10 ילדים", הוסיפה.

אחרי שהריאיון שודר, העלתה סער, כאמור, בת זוגו החילונית של זילברשלג החרדי, סטורי זועם בחשבון האינסטגרם שלה, שבו הבהירה כי הריאיון הזה צולם לפני שנה. "לפני שבועיים יעל ביקשה שאתראיין אצלה וסירבתי", סיפרה סער. 

"מפה לשם, היא החליטה להשתמש מחדש בחומרים שהיו לה עם מלך מלפני שנה ולשווק את זה כאילו ראיינה את מלך על הזוגיות שלנו. הריאיון כבר פורסם, אבל היא החליטה להעלות אותו מחדש. את יעל בר זוהר, מה את צריכה ממני? כתבתי לה כמובן בפרטי, היא פשוט בחרה להתעלם". סער הוסיפה כי היא מבינה את העניין והסקרנות, "אבל למה לזייף ריאיון?".