טקס המשואות בערב יום העצמאות (רביעי) גרר אין-ספור תגובות על נאום "אין על האוכל" של יושב ראש הכנסת יריב לוין ותגובות נרגשות על הדלקת המשואה בידי שירה איסקוב ועדי גוזי. לצד אלה, נכח בשיחות הסלון, ברשתות החברתיות ובקבוצות הוואטסאפ דיון סוער גם על הופעתה של מרגלית צנעני. "שיגידו מה שרוצים", היא אמרה בשיחה עם N12.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

צנעני הופיעה יחד עם הזמרת אילנית, והשתיים שרו ממיטב הלהיטים שלהן. לא יכולות השירה שלה הן שעוררו את הדיון, אלא מראה פניה שהשתנה. התגובות על הזמרת בת ה-72 צצו מיד אחרי ההופעה, ובין היתר נכתב: "מי זאת האסייתית היפה, הצעירה והמתוחה הזאת ומה היא עשתה עם מרגול?", כתבה גולשת אחת. "מה מרגול עשתה לפנים שלה??" כתבה אחרת, ואחר צייץ בטוויטר: "מנכ"ל פייזר התקשר מודאג לברר אם מרגול נראית כך בגלל החיסון שלהם".

מרגלית צנעני (צילום: כאן 11)
צילום: כאן 11

 

לצד אלה היו גם מי שיצאו להגנתה והתרעמו מניחוח המיזוגיניה: "היא נראית מעולה, אני לא מבינה מה אתם רוצים", "אולי די? כמה קשה לראות אישה ופשוט לסתום לגבי איך שהיא נראית?", "הלוואי על כולנו להיראות ככה בגיל 70", נכתב.

צנעני, שמאחוריה קריירה ארוכת שנים ועתירת להיטים, הגיבה היום (חמישי) על הדיון. "שיגידו מה שהם רוצים", אמרה תוך כדי צחוק. "זה לא גורם לי לשום דבר, זה רק מצחיק אותי. אני רואה את כל החברות שלי מה הן עושות – חברות למקצוע ולא למקצוע, אני לא עיוורת. נו מה, זה חדש במחוזותינו? שכל אישה תעשה מה שהיא חפצה".