אחרי שהתחרות בוטלה בשנה שעברה, זה סוף סוף קרה: נציגת ישראל לאירוויזיון 2021, עדן אלנה, וחברי המשלחת שמלווה אותה, המריאו הלילה (שבת) לרוטרדם שבהולנד, שם תחל התחרות בעוד 10 ימים.

יממה לפני הטיסה, הגיע במיוחד למשרדי תאגיד השידור "כאן" צוות מבית החולים איכילוב על מנת לערוך בדיקות קורונה לכל חברי המשלחת לקראת ההמראה. קצת לפני אותו הליך מחייב, עדן התפנתה לחגוג את יום הולדתה ה-21 ביחד עם הצוות שמלווה אותה - שגם הפתיע אותה בעוגה עליה התנוססה דמותה, לצד הכיתוב "עד גיל 21 תגיעי לאירוויזיון". 

העוגה שהכינו לכבוד עדן אלנה. צילום: אורי שניידר

מחר (ראשון) בשעות הצהריים עדן תעלה לראשונה על הבמה לחזרה ראשונה לשיר שתבצע, "Set Me Free" שבמהלכה ניחשף לראשונה לבימוי, לכוריאוגרפיה של הנאמבר ולתלבושות. נכון להיום, ישראל ממוקמת במקום ה-17 מתוך 39 משתתפות בסיכויי הזכייה, אך הניסיון מלמד כי עם תחילת החזרות - טבלאות ההימורים משתנות משמעותית, כך שכל שנותר הוא להחזיק אצבעות לעדן ולחכות להתפתחויות.

כאן ב-N12 נעדכן אתכם בכל מה שקורה ברוטרדם לקראת הרגע הגדול של עדן אלנה וישראל. בינתיים, תוכלו להכיר את כל 39 המתחרים באירוויזיון 2021 באמצעות המדריך המיוחד שהכנו עבורכם - בשני חלקים:

החלק הראשון: עדן אלנה, מאחורייך: המתחרים של ישראל באירוויזיון 2021

החלק השני: עדן אלנה, מאחורייך: המתחרים של ישראל באירוויזיון 2021 - חלק ב'