סיבוב ההופעות של סלין דיון יידחה ל-2023, כך מודיעים היום בהפקה הבינלאומית של הזמרת וגם ההפקה שאחראית להופעה כאן בארץ. בעקבות הקורונה, כל תאריכים ההופעות המקוריות שנקבעו באירופה ובישראל לסיבוב "Courage" נדחו לקיץ 2021, לאחר מכן לקיץ 2022, וכעת – 5 ההופעות נדחות שוב לקיץ 2023. מההפקה נמסר כי מפאת לוחות זמנים עמוסים, תתקיים הופעה אחת בלבד בישראל.

בסרטון מרוגש, גם באנגלית וגם בצרפתית, מסרה סלין: "כל כך ציפיתי לראות את כולכם באירופה הקיץ, אך לרוע מזלנו ולאור המצב בעולם, אנחנו נאלצים לדחות שוב. אנחנו מרגישים בטוחים מאוד לגביי קיום ההופעות ב-2023, ואני עצובה מאוד שלא יכולנו לקבוע מחדש את כל ההופעות".

סלין דיון (צילום: בריאן פורנל, יח"צ)
"עצובה שנאלצים לדחות שוב". סלין דיון | צילום: בריאן פורנל, יח"צ

"אנחנו סוף-סוף מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה", מסר שוקי וייס. "התקופה הזאת הייתה קשה, אך גם חיזקה מאוד את תחושת השליחות שלנו. כבר ידענו ביטולים כואבים ותמיד מצאנו את הדרך לחזור לעשות את מה שאנחנו אוהבים, ולקיים את ההבטחות שלנו כלפיכם. הדרך האמיתית היחידה שיש לנו להגיד תודה, היא להביא את ההופעות שאתם מחכים לראות".

בחודשים האחרונים נרשמה ביקורת על כך שרוכשי הכרטיסים להופעות שנדחו אינם רשאים לקבל החזר כספי, אלא שובר זיכוי. "בגדול יש בעיקר אכזבה ובלבול", אומרת יודפת. "אכזבה כי זה נדחה שוב, ובלבול כי לא ברור מה המדיניות של ביטול הכרטיסים. נראה שאם יוצאים מנקודת הנחה שכל מי שקנה בעבר ירצה לממש את הכרטיסים בעתיד, כאילו לא קרה בינתיים כלום". 

ההופעה בישראל תתקיים ב-17 במאי 2023, באצטדיון בלומפילד שיוכל לאכלס קהל של כ-25 אלף איש. בבהפקה מדגישים היום כי כל רוכשי הכרטיסים הקיימים יקבלו ראשוניות בשריון מקומותיהם החדשים לתאריך החדש, באותם התנאים ובאותו אזור ישיבה. המכירה תיפתח ב-17 ביוני 2021.

לרשות הקהל יעמדו שלוש אפשרויות - או להשאיר את הכרטיס הישן שתקף ל-2021, לתאריך החדש באותם התנאים, או להמיר את הכרטיס לשובר זיכוי בערך של 110% מהסכום שבו נקנה לשימוש לרכישת כרטיסים למופעי שוקי וייס בשנים 2021-2023, או לבטל את הכרטיס ולבקש החזר כספי. כרגע ההתדיינות בעניין ההחזר המלא נמצא בהתדיינות משפטית, לכן המועד שבו זה יקרה עדיין לא ברור.