בפרק האיחוד המדובר של "חברים" ששודר הבוקר (חמישי) ב-HBO Max בארצות הברית, חושפים ג'ניפר אניסטון ודיוויד שווימר כי הרגשות אחד לשנייה גלשו מעבר לזוגיות הטלוויזיונית שגילמו. 

שווימר ואניסטון, הלא הם רוס ורייצ'ל, מגלים כי היה להם "קראש רציני" אחד על השנייה בזמן הצילומים של העונות הראשונות. למרות שגילו אחד לשנייה על הרגשות הללו, הם מעולם לא באו לכדי מימוש. "היה לי קראש רציני על ג'ן", מספר שווימר, "בשלב מסוים לשנינו היה קראש אחד על השניה. אבל היינו כמו שתי ספינות שחוצות זו את זו. בכל פעם מישהו מאיתנו היה במערכת יחסים, ואף פעם לא חצינו את הגבולות. כיבדנו את זה".

גם אניסטון מביעה בפרק שצילומיו הסתיימו בחודש שעבר, שמחה מכך שלא קרה שום דבר בסופו של דבר: "אני זוכרת שאמרתי לדיוויד, זה הולך להיות ממש מבאס אם הפעם הראשונה שבה אני ואתה נתנשק באמת תהיה בטלוויזיה הארצית. ואכן, הפעם הראשונה שבה התנשקנו הייתה בבית הקפה, היא נזכרת. תיעלנו את כל ההערכה והאהבה שהיו לנו אחת לשניה, לתוך הדמויות של רוס ורייצ'ל".

נזכיר שהפרק לא מתוסרט ומהווה מעין סקירה נוסטלגית ורטרוסקפטיבית של ששת השחקנים על הימים שבהם בילו שעות בסט הצילומים. לפי שעה עדיין לא ברור האם ומתי יהיה ניתן לצפות בו בצורה חוקית כאן בארץ, שכן HBO max לא ממהרת למכור את הזכויות - היא יודעת איזה זהב יש לה בידיים.