ההופעה של רד הוט צ'ילי פפרז שתוכננה להתקיים ב-23 ביוני 2021 בפארק הירקן, תבוטל או תידחה – כך נודע ל-N12. התאריך המקורי של ההופעה היה בקיץ הקודם, במסגרת פסטיבל "Funkyard" אך הוא נדחה בשל הקורונה. אחת הסיבות לדחייה השנייה, או הביטול, היא הגבלות התו הירוק, שלעת עתה לא מאפשרות, וספק אם יאשרו עד מועד ההופעה, התקהלות של כ-50 אלף איש.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"משרד הבריאות משאירים אותנו באוויר", אומר הבעלים של לייב ניישן בלוסטון ישראל, שאמונים על הפקת הפסטיבל יחד עם שוקי וייס, גיא בסר. "אין לנו תשובות, אין לנו יכולת לגבש אסטרטגיה – כלום. אין לנו יכולת לתכנן קדימה לקיץ, ועל זה כל העסק בנוי. במקומות אחרים בעולם דואגים להראות שיש אופק, רק פה העתיד מעורפל וזה מייאש".

סיבה נוספת לדחיית האירוע היא חוסר הוודאות בכל הנוגע למצב המגפה מעבר לים. לפי שעה  נדחו כל סיבובי ההופעות באירופה ובארצות הברית, ועל כן הגעה להופעה אחת של הפפרז בישראל, שלא כחלק מסיבוב גדול, פשוט אינה כלכלית עבור הלהקה.

רד הוט צ'ילי פפרס (צילום: אורית פניני)
רד הוט צ'ילי פפרז בהופעה | צילום: אורית פניני

על אף ביטול ההופעה המתוכנן, באתר הפסטיבל האפשרות לקניית כרטיסים עדיין פתוחה. אגם קוצר, בן 16, מעריץ של הלהקה מספר: "מאוד חיכיתי להופעה, קניתי כרטיסים לפני שנה ואז זה נדחה בעוד שנה. אם היא לא תקרה גם הפעם, אני ארצה החזר כספי. אני לא רוצה לחכות עוד", הוא אומר, ומוסיף: "מאוד התרגשתי כששמעתי שהם באים לארץ, יומיים אחרי פתיחת הקופות קניתי כרטיס ב-800 ש"ח, אבל עכשיו כל המצב לא ברור... מבאס".

מהפקת הפסטיבל נמסר שלכשתתבהר התמונה, תצא הודעה לקהל שקנה כרטיסים על האפשרויות העומדות בפניו. "יהיה תאריך חלופי ב-2022, חד משמעית", כך בסר.