דואה ליפה שוב יוצאת נגד ישראל: על רקע האירועים בימים האחרונים בירושלים, הזמרת פרסמה בסטורי באינסטגרם קריאת תמיכה במפגינים בשייח ג'ראח, תחת ההאשטג #SAVESHIEKHJARRAH. בתמונה שפרסמה ורצה ברשתות החברתיות, נראית ירושלים לצד המילים פלסטין ו-Al Quds. 

נזכיר שליפה נמצאת בזוגיות בשנה האחרונה עם אנואר חדיד, אחיהן של דוגמניות העל בלה וג'יג'י. אביהם, יזם הנדל"ן הפלסטיני מוחמד חדיד, פרסם את אותו הפוסט גם הוא והוסיף: "למען האנושיות, אנחנו חייבים לשמור על העם הכבוש. זה לא עניין של נכון או לא נכון. זה פשוט נורא ולאף אחד לא אכפת? כולנו בוכים". 
זו לא הפעם הראשונה שהזמרת הבריטית המצליחה יוצאת נגד פעולותיה של ישראל. בפוסט של הבמאי האמריקני וין ארפוסו ששיתפה הזמרת לפני שנה וצבר עשרות אלפי לייקים, נכתב: "בזמן שכולם עסוקים בשיח זכויות אד, זה מה שקורה בכל יום בפלסטין. החיילים הבריונים של הצבא הישראלי נהנים להכות ולירות בילדים".

השיתוף של ליפה אז גרר תגובות זועמות בקרב מעריציה כאן בארץ, וקריאות לחרם עליה ועל המוזיקה שלה. על אף התבטאותיותיה האנטי-ישראליות, בפברואר האחרון ליווה את השיר שלה "We're Good" שהפך ללהיט כמעט מיד קליפ שיצרו הבמאים הישראלים וניה הימן וגל מוג'ה. המהלך הזה גרם למעריצים רבים להגיב בהפתעה על רקע הדברים שאמרה בעבר.