בני הזוג לשעבר והשותפים המוזיקליים ריטה ורמי קלינשטיין חוזרים במופע משותף, אחרי שהסיבוב האחרון של השניים יחד היה ב-2001. השניים, מעמודי התווך של הפסקול הישראלי, יופיעו בחודש יוני בזאפה LIVE פארק ראשל"צ, עם הלהיטים הגדולים שלה ושלו, ואלה המשותפים. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"במופע רמי ואני נחגוג את היצירות המשותפות שלנו", אומרת ריטה. "זכינו ששירים שלנו הפכו לפסקול החיים של אנשים רבים. המוזיקה נצחית ומנצחת את מהמורות החיים. מחכה בהתרגשות". רמי מסר: "ההתרגשות גדולה גם בפן האישי וגם בפן המקצועי. אחרי 20 שנה ריטה ואני נעלה יחד על הבמה, ואיתנו כל הילדים המוזיקליים שלנו, בהפקה מיוחדת שאנחנו עובדים עליה בימים אלו".

ריטה ורמי, שנישאו ב-1985 עבדו בשיתוף פעולה לאורך השנים. הוא הפיק ועיבד את שני האלבומים הראשונים שלה, ולאחר מכן היה מעורב בכתיבה ובעיבוד של שירים נוספים. סיבוב ההופעות המשותף נחרט כרגע מכונן בפני עצמו בהיסטוריה של המוזיקה הישראלית. השירים שבוצעו במסגרתו הפכו לאלבום כפול, שהיה הצלחה ענקית ונמכרו ממנו יותר מ-150 אלף עותקים. 

ההופעות יתקיימו בתאריכים:
12.6.21, מוצאי שבת – 21:00, 18.6.21, שישי – 19:30, 19.6, מוצאי שבת – 21:00, זאפה LIVE פארק ראשל"צ. כרטיסים: 9080*, zappa-club.co.il.