סטטיק ובן אל הופיעו לפנות בוקר (בין חמישי לשישי) בתוכנית הלייט הנייט הפופולרית של ג'יימס קורדן שמשודרת ברשת CBS. השניים התראיינו, וביצעו את השיר יחד עם הבלאק אייד פיז את השיר המשותף שלהם - "Shake Ya Boom Boom".  

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לפני ביצוע השיר, התראיינו השניים וסיפרו על המצב בישראל סביב הקורונה: "אצלנו טוב - כבר לא צריך לחבוש מסכות". עוד הוסיף סטטיק שדיבר עבור השניים: "בימים אלה אנחנו עובדים על מוזיקה חדשה, ומקווים לבוא לפגוש אותך פנים מול פנים בקרוב". ג'יימס השיב: "זה יהיה נהדר!". 

התוכנית של קורדן נחשבת לאחת מתוכניות האירוח הפופולריות בארצות הברית, כשכל מי שניתן להעלות על הדעת הגיע להתארח אצלו - ממדונה, דרך בריטני ספירס, אריאנה גרנדה, רד הוט צ'ילי פפרז, כריסטינה אגילרה, קייטי פרי ועוד רבים. אתמול, למשל, הייתה זו שר.

מדובר בהישג בינלאומי מרשים לשניים שפצחו בקריירה בינלאומית ב-2018, אחרי שחתמו בחברת "סבן מיוזיק גרופ" בניהולם של יואב גרוס ואורון כלפון ב״גאגא בוקינג״. השיר עם הבלאק אייד פיז יצא באוקטובר 2020 והופק על ידי וויל.איי.אם. והמפיק הישראלי הכי עסוק בעולם ג'וני גולדשטיין. זה השיר הראשון של הצמד שג'ורדי לא הפיק, אך עם זאת הוא כן לקח חלק בכתיבה.