סדרת הנוער התקופתית "פלמח" של טין ניק yes, זכתה להצלחה גדולה הרבה יותר ממה שאפשר לחשוב שסדרה על ימי קום המדינה תזכה לה. בימים אלו כבר מתקיימים צילומי העונה השנייה שלה, שתעלה במהלך השנה הקרובה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הסדרה מגוללת את הסיפורים של גיבורי השנים 1946-1948 בחוות הכשרה תמימה לכאורה, שמשמשת מחנה אימונים סודי לגיוס נוער לפלמ"ח ובסיס ליציאה לפעולות מיוחדות נגד הבריטים. הסדרה מגוללת את הסיפורים של גיבורי השנים 1946-1948 בחוות הכשרה תמימה לכאורה, שמשמשת מחנה אימונים סודי לגיוס נוער לפלמ"ח ובסיס ליציאה לפעולות מיוחדות נגד הבריטים.  

צילומי הסדרה פלמח (צילום: באדיבות ערוץ טין ניק Yes, יח"צ)
מתוך צילומי הסדרה פלמח | צילום: באדיבות ערוץ טין ניק Yes, יח"צ

בביקור על סט הצילומים פגשנו בין היתר את דינה סנדרסון, שמגלמת את גולדה מאיר. "היא באמת סיפור מאוד מאוד מיוחד ואני אוהבת אותה, עם כל המגרעות". בחודש שעבר פורסם כי ברברה סטרייסנד תפיק סדרה שלמה על ראשת הממשלה של ישראל, ומי שתשחק אותה היא שירה האס. "שירה לא צריכה שום טיפים ממני", אמרה סנדרסון. "היא בטוח תהיה מדהימה".
צילומי הסדרה פלמח (צילום: טין ניק yes, יח"צ)
צילומי הסדרה "פלמח" | צילום: טין ניק yes, יח"צ

יורם לוינשטיין נכנס לנעליו של ראש הממשלה הראשון של ישראל, דוד בן גוריון. "רציתי לתאם ציפיות  – להבין אם אני צריך לדבר כמוהו, לזוז כמוהו", הוא מספר, "אבל הבמאי יהונתן בר אילן הרגיע אותי ואמר שאני יכול פשוט לשחק את עצמי". בסדרה, שהפכה בימי הטיק הטוק והיוטיוב את אנשי הפלמ"ח לגיבורי הדור הצעיר, אפשר למצוא את יובל מנדלסון שמגלם את מנחם בגין, את גל אמיתי שנכנס לדמותו של יצחק רבין ואת עברי לידר בתפקיד נתן אלתרמן.