בילי אייליש בת ה-19 לא מפסיקה להמציא את עצמה מחדש. הזמרת זוכת הגראמי, שהתהדרה בכך שלבשה בעיקר בגדים גדולים, מופיעה על השער החדש של מגזין ווג הבריטי עם מראה של הוליווד הישנה ומחוך צמוד. "הקטע שלי זה שאני יכולה לעשות מה שאני רוצה", אומרת אייליש. והיא צודקת.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בריאיון למגזין היא מספרת: "אני מרגישה יותר אישה, הכל קשור למה שעושה לך טוב". כמי שמהווה השראה לנשים מסביב לעולם בכל מיני גילים, אייליש ממלאת את תפקידה עם מסרים של העצמה נשית: "אם את רוצה לעבור ניתוח – תעברי ניתוח. אם את רוצה ללבוש שמלה שמישהו חושב שגורמת לך להיראות שמנה, למי אכפת? אם את מרגישה שאת נראית טוב – את נראית טוב".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

"פתאום את צבועה אם את רוצה לחשוף את העור שלך", אמרה בריאיון למגזין, "ואת 'קלה להשגה' - אם אני כל אלה, אז אני גאה. אם את מראה את הגוף שלך וחושפת את הגוף שלך ואם לא - שום דבר לא צריך להמעיט אפילו לא קצת מכבודך".

עוד לפני הריאיון שמכה גלים בעולם, השבוע יצא שיר חדש, "your power", אייליש שרה על זוגיות רעילה: "חשבתי שאני מיוחדת, גרמת לי להרגיש כאילו זו הייתה אשמתי. היית השטן. איבדת את האפיל שלך. זה גורם לך להיות בשליטה? להשאיר אותה בכלוב?". השיר הוא סינגל ראשון מתוך האלבום שלה שיושק ב-30 ביולי, ונדמה שיש למה לצפות.