לא עברו 40 שעות מאז נודע כי דוכס הייסטינגס לא ישוב לעונה נוספת של הלהיט "ברידג'רטון" מבית היוצר של נטפליקס, וכבר הרשת גועשת. ביום שישי הכריזה המפיקה הראשית שונדה ריימס (האנטומיה של גריי") שהשחקן הבריטי המסוקס רגה ז'אן פייג' לא ישוב להמיס את לבבותיהם של מאות מיליוני צופות וצופים ברחבי העולם בדמותו של הדוכס המושג-בלתי-מושג סיימון באסט.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"קוראים יקרים", נפתחה ההצהרה הרשמית מטעמה של הסדרה, שנוסחה כשם שנכתבה על ידי המספרת בסדרה, ליידי וויסלדאון בכבודה ובעצמה. "בזמן שכל העיניים נשואות אל לורד אנטוני ברידג'רטון והמסע שלו לחיפוש אחר אישה, אנחנו נפרדים לשלום מרגה ז'אן פייג', ששיחק באופן מרהיב את הדוכס מהייסטינגס. נתגעגע לנוכחותו של סיימון על המסך, אבל הוא לנצח יישאר חלק ממשפחת ברידג'רטון", נכתב בטוויטר של הסדרה.

 

 מיד עם פרסום ההודעה מעריצות מופתעות החלו להציף את האינטרנט בפוסטים המבכים את לכתו של הכוכב. פייג' בן ה-31 פרץ בשנה שעברה בזכות הסדרה, וכעת אחרי 8 הפרקים של העונה הראשונה, ייפרד מהתפקיד שגרם למיליונים ברחבי העולם לחלום אותו בלילה.

גם קים קרדשיאן לא נשארה שקטה לאור הבשורה, ובחשבון הטוויטר שלה כתבה: "רגע, מה?!?!". מיד לאחר מכן ביקשה להתענג פעם נוספת על דמותו של הדוכס, וכתבה "מתחילה לצפות בברידג'רטון מחדש". קרדשיאן היא לא היחידה שנדהמה מעזיבתו. גם השחקנית והזמרת זוכת האמי דיון וורוויק הזדעקה בציוץ בו כתבה: "לא! ג'אן פייג', אתה לא תשאיר אותי ככה. אני לא אסבול את זה!", והוסיפה: "ברידג'רטון, אני דורשת שתחזרו בכם!!".

לצד אלו צירפה וורוויק בת ה-80 הקלטה בה היא פונה ישירות לגברת וויסלדאון, ונזפה בה: "תגידי לי גברתי, שיקרת במכתב הזה שכתבת? אין מצב שהוא עוזב, לא ולא, לא אתן לזה לקרות… אני רצינית".

קרדשיאן ווורוויק לא לבד, הרשתות החברתיות געשו מחמתם של רבבות שמבקשים להשיב את הייסטינגס לעונה נוספת. מעריצה אחת כתבה בטוויטר: "הוא באמת עוזב?! שמישהו יגיד לי בבקשה שמדובר במתיחה של ה-1 באפריל", ואחרת הוסיפה: "אני מצטערת, אבל למה שאמשיך לצפות בסדרה אם הגבר הזה לא יופיע בה יותר?!".

בכל הנוגע ל"ברידג'רטון" ההצלחה הייתה מידית. הלהיט הטלויזויוני שוחרר בחג המולד האחרון וכבר בשבוע הראשון ליציאתו גרף נתוני צפייה מפעימים עם 82 מיליון משקי בית שצפו,  בהם גם כמה מעריצים ישנים שקראו את סדרת הספרים הרומנטיים של ג'וליה קולווין, שעליהם התבססו הפרקים.

מי שקרא את הספרים בוודאי לא מופתע שהדוכס לא ישוב לעונה שנייה, שכן גם בספרים תפקידו מסתיים אחרי הכרך הראשון. הכרך, כמו העונה הראשונה התמקד בדפני ברידג'רטון, שהתחתנה עם הדוכס ובפרק האחרון ילדה לו את בנו בכורו, וכעת - העונה הבאה תתמקד בבן אחר למשפחה - אנטוני. "דפני תישאר אישה ואחות מסורה, שתעזור לאחיה לנווט בעונה הנוכחית, על כל המזימות וסיפורי האהבה שיהיו לה להציע", נכתב בהודעה של וויסלדאון.