שדרנית הספורט מירי נבו נפרדה הערב (שני) במהדורה המרכזית מחברה הקרוב מודי בר-און שהלך לעולמו והוא בן 59, לאחר מאבק במחלת הסרטן. נבו סיפרה על אהבתו הגדולה של בר-און לכדורגל וכיצד זו סייעה לו להתמודד עם רגעי המחלה הקשים, כמו גם על גילויי התמיכה והאהבה אותם קיבל עם היוודע דבר מחלתו: "נדירים הם האנשים שהם קונצנזוס, והוא היה כזה".

נפרדים ממודי בר-און - סיקור שוטף ב-N12

למרות שמדובר ביום לא פשוט עבורה, נבו ביקשה לספר על החבר והעמית שליווה אותה לאורך שנים ארוכות. "חבר של החיים, חבר של העבודה, מודי, מיקה (בת זוגו) ואני הולכים הרבה שנים לאחור, והיינו מאוד קרובים בחודשים האחרונים. היום אני משחזרת כל אחת מהשעות שבילינו יחד", שיתפה נבו.

נבו סיפרה כיצד יצאה אל הפועל כתבתו האחרונה של בר-און בערוץ הספורט, ששודרה רק לפני יומיים. "ביום שישי שעבר היינו כמה חברים אצל מיקה ומודי בבית, והעורך הראשי של משדר ליגת האלופות אמר: 'מודי, אני רוצה אותך בגמר - איך שרק תבחר'", שחזרה נבו, שהפנתה לכתבה בשידור. "העיניים של מודי זהרו רק מעצם המחשבה על זה. הוא הקליט בקולו טקסט שכתב, על זה נערכו תמונות - וככה זה היה. כל כך רצינו את הנוכחות שלו בגמר הזה. קיווינו שהגמר יהיה ההחלמה המלאה שלו, לא חשבנו שיומיים אחרי אנחנו נפרד ממנו".

עוד סיפרה נבו כיצד לאחר שהציבור הרחב התבשר על דבר מחלתו של מודי, דובר בית החולים של איכילוב אמר לה כי מעולם לא הוצף בהודעות מכל סוגי האוכלוסייה כמו שקיבל אז, מהאנשים שרצו למסור לו את אהבתם ואת דאגתם וייחלו להחלמתו. "זה איש שידע לגעת כולם, זה היה הקסם שלו", סיפרה נבו בהתרגשות. "הערצנו אותו, אף אחד לא יוכל למלא את מקומו למודי אין תחליף".