ל"יהלום", השיר החדש של אגם בוחבוט שיצא לפני שלושה שבועות - יש הרבה כוח נשי ואנרגיות, וגם סימפול של שיר שעומד כעת במרכזה של תביעה משפטית. השיר המדובר שסומפל בתוך שירה החדש של בוחבוט הוא "מלכת היופי שלי", שהיה אחד הלהיטים הגדולים של אייל גולן לפני 16 שנים. על המילים היה אחראי עדי לאון, ועל הלחן יוסי גיספן, שמאוד לא אהב לגלות שלמרות שסירב לבקשה – הזמרת עשתה בו שימוש.

גיספן, מהפזמונאים המצליחים בישראל, כתב יותר מאלף שירים שרבים מהם הפכו ללהיטים, כאשר עשרות מתוכם כתב לאייל גולן. כעת הוא טוען כי נעשו אליו שלוש פניות בבקשה להשתמש בשיר, והוא סירב בתוקף לכולן.

הפזמונאי תובע מהזמרת 100 אלף שקלים, ובכתב התביעה שהגיע לידי מערכת "ערב טוב עם גיא פינס" והוגש לבית המשפט השלום בבת ים, נטען כי: "לתדהמתו של המבקש, הוא הופתע לגלות כי חרף התנגדותו וסירובו העקבי להרשות את הכללת יצירתו ושילובה – התעלמו ממנו כל המעורבים, והיצירה המפרה פורסמה כשהיא משלבת וכוללת כחלק בלתי נפרד ממנה את היצירה המקורית".לכתב התביעה צירף גם התכתבויות בינו לבין המנהלת של כותב השיר, בהן הוא מתנגד לשילוב השיר שלו בזה של אגם. אחד ההסברים לסירובו היה ההקשר - גיספן לא אהב שבשיר מופיעה השורה: "לא קונה משפטים זולים מהתיכון". 

יוסי גיספן תובע את אגם בוחבוט (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
ההתכתבות בין המנהלת של ים רפאלי, כותב השיר לבין יוסי גיספן | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12
 
יוסי גיספן תובע את אגם בוחבוט (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
ההתכתבות בין המנהלת של ים רפאלי, כותב השיר לבין יוסי גיספן | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

כעת העלילה מסתבכת ומתברר כי מלחין השיר - עדי לאון, טוען כי כלל לא קיבל פנייה בנוגע לשיר, זאת בניגוד לתגובת מנהליה של אגם, שטענו כי לאון היה זה שאישר את השימוש בשיר. בשל כך גיספן ביקש מבית המשפט להוציא צו מניעה זמני, שיוריד את "יהלום" מתחנות הרדיו, אך בית המשפט החליט לא להחמיר עם השיר של בוחבוט, וקרא לצדדים להמשך דיון בבית המשפט.

תגובת מנהליה של אגם בוחבוט:
"יוצרי השיר "יהלום", אשר בו מופיע ריפרור מוזיקלי למנגינת השיר 'מלכת היופי שלי', פנו למלחין השיר עדי לאון אשר נתן את ברכתו ואישורו להשתמש בקטע מהלחן. עדי לאון אף מופיע בקרדיטים של השיר "יהלום". לכשתתקבל פנייתו של מר גיספן, היא תיבדק ותטופל בצינורות המקובלים ועל פי כל חוק."