1. כשני פרקים אחרי שדאינריז הצטלמה בקז'ואל עם כוס הסטארבקס המדוברת שלה, סם טארלי צולם כשמאחורי רגלו בקבוק מים מהסוג שלא ראינו עד כה באף אחת משבע הממלכות ב"משחקי הכס".

2. קצת אחרי שאותה כוס קפה התגלתה בפריים, אריק סטונסטריט, שמגלם את קאם ב"משפחה מודרנית", שיתף בעמוד האינסטגרם שלו את הפעם ההיא בה צלם ומצלמתו נכנסו לפריים.

View this post on Instagram

A post shared by Eric Stonestreet (@ericstonestreet)

3. גיחה אחת אחרונה לווסטרוז: אמנם היינו עסוקים מדי במותו של סטניס, אבל המעריצים חדי העין שמו לב כבר בזמן אמת שמישהו שכח ליד רגלו של אחד האבות הגרועים בסדרה משהו שנראה כמו מטען. ככל הנראה, מדובר במטען שאמור היה להפעיל משאבה שתספק את אפקט הדימום לרגלו של סטניס. כך או כך, מדובר במכשור המתקדם ביותר שנצפה בווסטרוז עד אז ומאז.

4. עוד בקבוק מים סורר שנצפה במקום בו אף אחד לא רצה שיהיה הוא בתמונת היח"צ הרשמית הזאת ב"דאונטון אבי". למרות שאי אפשר להאשים אותם - אם אנחנו היינו מסתובבים ליד מגי סמית', גם אנחנו היינו נהיים צמאים.

5. מה עושה בחור עם כובע מצחייה באמצע עולם האגדות של סטוריברוק? ככל הנראה תפקידו היה לאלף את הסוסים שהצטלמו באותה סצנה. למרות שגם אנחנו לא היינו מתנגדים לחלוק פריים עם פרינס צ'ארמינג החתיך.

6. האם החנות של בוב פינסיוטי מ"מופע שנות ה-70" מוארת עד כדי כך יפה, או שאלה פשוט פנסי התאורה של התכנית שהשתקפו מבלי משים על המיחם בחנות כלי החשמל שלו?

7. סדרה שאימצה באהבה פדיחות מסוג זה היא "גור ואוח" האהובה, ולא צריך לעבוד קשה מדי כדי למצוא צלם שמסתובב בחופשיות בפריים, או, כמו במקרה הנ"ל, מצלמה שפשוט נשארה באמצע הקרבונקל בלי שנראה שזה אכפת למישהו. כנראה שזה חלק מהקסם. זה, והמורה לימונה.

8. כל מי שעקב אחרי אלינור ומעלליה במקום הרע במשך ארבע עונות מכיר את ג'נט, היישות הכל-יכולה של "המקום הטוב", שיודעת הכל על כל דבר. ובכל זאת, נדמה שהיא לא מזמנת כל דבר בלי עזרה כלשהי: בתמונה הזאת ניתן לראות בבירור שיד נעלמה, כנראה של עוזר הפקה חמוד, מגישה לה את דף המסמכים אותו היא אמורה לשלוף יש מאין.

9. נכון שקשה להתרכז בכל דבר אחר בתמונה הזאת, אבל מאחורי הדוגמן איתו קארי יוצאת בהמשך הפרק של "סקס והעיר הגדולה" ניתן לראות בבירור את אחד הצלמים משתקף במראה.

10. מי האיש הזר הזה שמסתובב עם דלי באמצע הבית של לויס מ"מלקולם באמצע", ולמה היא מתרכזת בשמלה המלוכלכת שלה ולא בו?

11. אם אנחנו היינו המיקרופון, גם אנחנו היינו רוצים להיות כמה שיותר קרובים לכימיה המחשמלת שבין זאק מוריס לקלי קפאווסקי ב"הצלצול הגואל".

12. מר במאי! אני רואה שאת יושבת לך שם בנוח, מר במאי! אבל אם לא תצא מהפריים של "מכושפות", חמודה, שאנן דוהרטי כבר תגיד לך מה דעתה. אנחנו במקומך היינו זזים משם מהר.

13. אין ספק שמדובר בצילום מרשים של תאונת דרכים שהתרחשה ב"נרקוס". למעשה, הוא כל כך מרשים שקשה לשים לב למצלמה שבבירור מצלמת את אותה תאונה מזווית שונה.

14. ציפינו ממוניקה להיות קצת יותר מסודרת. בפרק מהעונה התשיעית של "חברים", מעריצים חדי עין זיהו שלרגע נעשה שימוש בכפילה של השחקנית קורטני קוקס, מה שמעלה את השאלה - האם היא הייתה בהפסקה?

ולא, לא שכחנו שאותו דבר בדיוק קרה גם עם ג'ניפר אניסטון 

>>37 טעויות ב"חברים" שכנראה פספסתם