בשבוע האחרון, המהומות בוושינגטון הבירה הסעירו את הרשת, ותמונה אחת מאותן התפרעויות העלתה שאלה גדולה. באותה תמונה הופיע תומך טראמפ יחד עם אדם שדומה באופן מחשיד לכוכב סרטי האקשן ואמן הלחימה צ'אק נוריס בן ה-80. לתמונה המדוברת צורף התיאור "צ'אק נוריס" יחד עם השאלה "רגע, אנחנו לא מתכוונים לציין את העובדה שצ'אק נוריס היה חלק מהמרד של MAGA? (סיסמתו של הנשיא היוצא טראמפ, Make America Great Again)". 

אותה תמונה זכתה, איך לא, למאות שיתופים - וגולשים רבים היו משוכנעים שהשחקן אכן לקח חלק במהומות ההן. נוריס עצמו, יש לציין, אכן משתייך לצד הימני של המפה, ונחשב לתומך ותיק של המפלגה הרפובליקנית. השחקן אף תמך במועמדותו לנשיאות של מושל ארקנסו לשעבר, מייק האקבי, ב-2008 וב-2016. ב-2012, נוריס תקף את הנשיא דאז ברק אובמה על ניסיונו ליצור תנועת צופים שהיא פרו הקהילה הגאה. גולש אחד כתב, "במשך שנים אמרתי לכולם שצ'אק נוריס הוא לא משהו אבל אף אחד לא רצה להקשיב". גולש אחר הגיב, "אם זה צ'אק נוריס, הוא מצא את הסוד לאיך לא להזדקן. הבנאדם בן 80 עכשיו". גולש נוסף שיתף "אני לא מופתע מזה שצ'אק נוריס הוא תומך טראמפ". גולשת אחרת כתבה, "מי לא ידע שצ'אק נוריס הוא ימני קיצוני ותמיד היה כזה?". עוד גולש סיפר כי הוא לא מופתע מנוכחותו של השחקן במהומות: "הוא דושבאג נודע".

חלק מהגולשים דווקא היו בטוחים שמדובר באדם אחר שבמקרה מאוד דומה לנוריס: גולשת אחת כתבה כי "אין לי ספק שצ'אק נוריס הוא חלק מהתנועה, אבל האיש הזה איננו הוא. מאוד דומה לו אבל יותר מדי צעיר". גולש אחר התבדח, "כל אדם שלישי בתנועה נראה כמו צ'אק נוריס, לא?" גולש אחר חרץ: "הייתי אומר שזה לא הוא". אותם גולשים ציינו, מלבד הבדלי הגילים בין נוריס לבין האדם המצולם, גם את ההבדלי בצבע העיניים - האדם המצולם בעל עיניים חומות בעוד עיניו של נוריס בהירות. עוד צוין גם ההבדל במבנה הגבות ובשיער. 

בסופו של דבר, נוריס עצמו נאלץ להגיב לשמועות. עכשיו, סוכנו של השחקן פרסם הצהרה לפיה נוריס היה במרחק אלפי קילומטרים מהקפיטול ביום ההתפרעויות ב-6 בינואר. הסוכן סיפר לחדשות NBC כי "זה לא צ'אק נוריס, זה אדם שרוצה להיראות כמוהו, אם כי צ'אק הרבה יותר נאה". עוד הבהיר הסוכן כי "צ'אק נשאר בחווה שלו בטקסס, שם הוא שהה עם משפחתו". 

השחקן ידוע בעיקר בזכות השתתפותו בתשע העונות של "ווקר", אך הוא הופיע בעשרות סרטים במהלך חייו, וכיכב בין השאר בסרט הידוע של ברוס לי "שאגת הדרקון".