אמנם עברו כמה עשורים מרגעי התהילה של טייק ד'את ושיא קריירת הסולו של רובי וויליאמס, אבל מדובר באיש שנצרב באופן מוחלט בתודעה התרבותית הקולקטיבית של הניינטיז, וכך קרה שבגיל 47 בלבד, וויליאמס כבר זוכה לסרט סמי-ביוגרפי על חייו.

על הסרט, שיביים מייקל גרייסי ("האמן הגדול מכולם"), נודע כבר בשבוע שעבר, אבל כעת מגיעה עוד פיסת מידע מעניינת - דמותו של וויליאמס בסרט תהיה קוף ממוחשב בטכנולוגיית CGI. מה שקראתם. גרייסי אמר על הסרט (שנקרא "Better Man") שיהיה בו אלמנט של פנטזיה ושהוא יכלול הרבה מהלהיטים הגדולים של וויליאמס, שיבצע אותם בקולו עבור הסרט. עכשיו מתברר שלמרות שהקול של וויליאמס יככב בסרט, הוא עצמו יהיה, כאמור, דמות של קוף, כששאר פרטי העלילה עדיין לא ידועים.

גרייסי גם הוסיף שהסרט יהיה שונה מסרטים כמו "רפסודיה בוהמית" או "רוקטמן", שהיו מבוססים על החיים של פרדי מרקורי ואלטון ג'ון, ושהסרט על וויליאמס יספר את הסיפור של "האדם הפשוט" ולא של מישהו שנולד כעילוי מוזיקלי. 

למרות שוויליאמס יופיע כקוף (הרעיון הזה נשמע לנו פחות מוזר ויותר חמוד מרגע לרגע), הסרט יהיה מבוסס על סיפור חייו ו"החוויות שהפכו אותו למי שהוא, כולל הפרסום המהיר והעליות והמורדות של חייו". למרות שלא מצוין באילו מורדות מדובר, אפשר לנחש בקלות - וויליאמס סבל בעבר מהתמכרויות לאלכוהול ולסמים, דיכאון ועוד. זו גם הסיבה בגללה השירים שלו יוקלטו מחדש בקולו במיוחד עבור הסרט. "השירים יבוצעו בהתאם לרגש של אותו הרגע בסרט", אמר הבמאי. "אם זה רגע של יאוש עמוק בחיים שלו, הוא לא יכול לבצע שיר בסגנון קברט שמח, זו תהיה גרסה נקייה יותר, כדי שתתאים למקום שהוא נמצא רגשית. ברגעים של אושר, הוא ישיר בהיסטריה".