קיילי קווקו, אותה אתם בוודאי מכירים כפני מהקומדיה האהובה "המפץ הגדול", אמנם הייתה מוקפת בניסויים מדעיים (פיקטיביים) מעט מפוקפקים כשהשתתפה בסדרה, אבל מתברר שבזמן צילומי הסדרה החדשה שלה "The Flight Attendant" (שתעלה החודש בשירות הסטרימינג HBO מקס) היא נחשפה לסכנה גדולה הרבה יותר. בראיון חדש לתכניתו של ג'ימי פאלון השחקנית חשפה כי היא נקלעה לתקרית מלחיצה במיוחד, במהלכה השיער שלה עלה באש. במזל, זה נגמר בשלום - והפך כבר לאנקדוטה משעשעת, ולסיפור אידיאלי עבור תכניות הלייט נייט השונות.

במהלך הראיון נזכרה השחקנית ברגע בו היא הציתה את עצמה בטעות בזמן שהיא והקאסט של הסדרה נכנסו לרוח הדמויות שלהם ויצאו לבילוי פרוע ברומא. קווקו חשפה כי במהלך בילוי במועדון לילה אקסקלוסיבי, שיערה עלה באש - ולא רק זה, אלא גם שכל הסאגה הלכה לאיבוד בתרגום, מה שרק החמיר את המצב: מתברר שהמילה "אש" באיטלקית נשמעת מאוד דומה לשם "קווקו", וכשהאיטלקים קראו בקול כדי ליידע אותה ששערה בוער, השחקנית פשוט חשבה שהם תוקפים אותה.

"המקום הזה היה קטן מאוד, היינו צפופים כמו סרדינים", סיפרה קווקו, "המוזיקה רועשת, מעולם לא הייתי במקום כזה לפני כן. נכנסתי פנימה והדבר הראשון שראיתי במועדון היה נברשות פתוחות. כמו ב'היפה והחיה'. ראיתי את זה וחשבתי, 'זה בטח קצת מסוכן'". לרוע מזלה של קווקו, ההשערה שלה הייתה נכונה - והיא התקרבה יותר מדי לנברשת הפתוחה. "פתאום, אני רואה את העיניים של חברה שלי גדלות ואני מריחה עשן. אני מסתכלת מסביב ואני אומרת, 'את מריחה את זה?' ואז אני רואה את התנועה שלה, שזו אני". 

כאילו ששיער המתלקח בפומבי זה לא אירוע דרמטי מספיק, השחקנית הודתה כי היא חשבה שגבר שניסה לעזור לה בעצם תוקף אותה. "האיש הזה מגיע ואני חושבת שהוא תוקף אותי. אני מתחילה לשמוע אנשים קוראים (בשם שלי) במועדון... בסוף, הבנתי שזה השיער שלי". כשהבינה שקהל האנשים בעצם צועק "Fuoco" (אש באיטלקית) קווקו הבינה את הטעות שלה. "חשבתי שהם אומרים לי שאני לוהטת, (שאני נראית טוב), אבל בעצם השיער שלי התלקח לגמרי".