העונה הרביעית של הסדרה המצליחה "הכתר" תעלה הערב (ראשון) לצפייה בענקית הסטרימניג נטפליקס - והביקורת מצד מקורבים למשפחת המלוכה לא מאחרת לבוא. גורם בכיר בבית המלוכה זעם על יוצרי הסדרה, שבחרו להתמקד בעונה החדשה במערכת היחסים הסבוכה בין הנסיך צ'ארלס לרעייתו, הנסיכה דיאנה. "הנסיך וויליאם התרגז מאוד והרגיש שהוריו מנוצלים", אמר ל"דיילי מייל".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

העונה החדשה תתמקד לא רק במערכת היחסים בין צ'ארלס לדיאנה, אלא גם ביחסיו עם מאהבתו דאז ואשתו כיום, קמילה פרקר בולס, הדוכסית מקורנוול. הסדרה, שזכתה לשבחים רבים, חודשה לאחר ההצלחה הגדולה לה זכו שלוש העונות הקודמות ותעסוק גם ביחסים בין דיאנה לכלל משפחת המלוכה וביחסיה עם "אשת הברזל", ראש ממשלת בריטניה עד 1990, מרגרט תאצ'ר.

הסדרה תעסוק גם בהפרעות האכילה של הנסיכה דיאנה שהושפעו מיחסיה עם הנסיך צ'ארלס. הסצנות שישודרו יישאו אזהרות על המסך בשל תיאורים גרפיים קשים. קטעים אלה, בשילוב עם הצגת מערכת היחסים בין הנסיך צ'ארלס לנסיכה דיאנה, גררו את זעמו של בנו של צ'ארלס, הנסיך וויליאם.

הנסיך צ'ארלס (צילום: רויטרס)
צילום: רויטרס

"וויליאם התרגז מאוד", אמר הגורם הבכיר. "הדוכס מקיימברידג' אינו מרוצה מכך. הוא מרגיש ששני הוריו מנוצלים ומוצגים בצורה שקרית ופשטנית כדי להרוויח כסף".

הגורם בארמון יצא גם נגד מה שהוא מכנה "חוסר הדיוק" של הסדרה: "אין שום תחושה של לספר את הסיפורים בניואנסים קפדניים - הכול מאוד דו-ממדי". הבכיר תקף את ההפקה הגדולה של נטפליקס: "זה טרול עם תקציב הוליוודי, אין להטעות את הציבור ולחשוב שזהו תיאור מדויק".