בין אם אתם מכירים אותו כחאל דרוגו מ"משחקי הכס", אקוומן מ"אקוומן" או פשוט כבן הזוג ואב ילדיה של ליסה בונה - כוכבת "משפחת קוסבי", אשתו לשעבר של לני קרביץ ואמא של זואי - אתם כנראה יודעים שג'ייסון מומואה הוא אחד מכוכבי הטלוויזיה והקולנוע היותר מצליחים בשנים האחרונות. אבל ההצלחה, כך מתברר, לא התבטאה תמיד גם בחשבון הבנק של השחקן.

למרות שכיום שוויו מוערך בכמה מיליונים טובים, מומואה סיפר בראיון חדש למגזין InStyle כי בשנת 2011, כאשר עזב את "משחקי הכס" בתום העונה הראשונה, מצבו הכלכלי היה הרבה פחות מרגיע. דמותו של דרוגו, כזכור, מצאה את מותה בשלב בו הסדרה עוד לא היוותה את הלהיט שהיא גדלה להיות, וייתכן בהחלט שהדבר גם התבטא בתלוש המשכורת של מומואה - שבשנים שבאו לאחר מכן חיפש אחר כל תפקיד אפשרי, מאחר שהיה שקוע בחובות על הבית בו הוא מתגורר עם בונה ושני ילדיהם.

"גווענו ברעב אחרי 'משחקי הכס'", הודה מומואה במהלך הראיון, "לא הצלחתי להשיג עבודה. זה מאוד מאתגר כשיש לך תינוקות ואתה שקוע לחלוטין בחובות". מטבע הדברים, המצב התחיל להשתפר עבור השחקן כאשר בשנת 2016 הוא לוהק ל"ליגת הצדק" מבית אולפני די. סי. - ושנתיים לאחר מכן כבר זכה להוביל את "אקוומן", שהתמקד כולו בגיבור העל בגילומו. בין לבין, מומואה גם החל להוביל בשנה שעברה את סדרת המדע הבדיוני "לראות" (See) מבית אפל TV פלוס, וכשעולם הקולנוע יחזור לשגרה הוא גם צפוי לככב בעיבוד המדובר לספר "חולית". 

לאורך השנים, מומואה ולני קרביץ הפכו לאחת הדוגמאות הנדירות בהוליווד לשני גברים שנישאו לאותה אישה ועדיין נהיו חברים טובים. במהלך הראיון, השחקן אף סיפר אודות הקעקוע על זרועו הימנית, אותו הוא חולק עם בתו החורגת, כוכבת "שקרים קטנים גדולים" - "Être toujours ivre", שורה מאת המשורר הצרפתי שארל בודלר. "בגדול זה אומר 'תמיד תהיה שיכור'", הסביר מומואה, "אתם יודעים, פשוט שיכור מהחיים. לא בהכרח שיכור".