אמש חשפו אולפני האחים וורנר את תאריכי היציאה העולמיים של "וונדר וומן 1984", סרט ההמשך ללהיט בכיכובה של גל גדות. כפי שהודיעו האולפנים בשבוע שעבר, הסרט החדש יעלה לראשונה בבתי הקולנוע ובמקביל גם בשירות הסטרימינג HBO מקס, צעד יוצא דופן עבור סרט עם פרופיל כל כך גבוה. פטי ג'נקינס, הבמאית של "וונדר וומן" הראשון, שהיה ניצחון מסחרי והרוויח מעל ל-800 מיליון דולר בקופות ברחבי העולם, תוביל פעם נוספת את הסרט, בו יככבו לצד גדות גם כריס פיין, פדרו פסקל ("משחקי הכס"), קריסטן וויג ("מסיבת רווקות"), רובין רייט ("בית הקלפים") וקוני נילסן ("גלדיאטור"). ג'נקינס, כזכור, תביים את גדות גם בסרט עתידי בו היא תגלם את קליאופטרה.

בארה"ב, "וונדר וומן 1984" יגיע למסך הגדול ב-25 בדצמבר, תאריך מבוקש במיוחד בעולם הקולנוע מאחר שמדובר בחג המולד - ערב בו כולם פנויים לצפייה הראשונה והמרגשת. במדינות בהן HBO מקס איננו זמין, הסרט יגיע עוד לפני כן למסכים - ב-16 בדצמבר. אולפני האחים וורנר גם בחרו לשחרר את סרט ההמשך מוקדם יותר בשווקים בינלאומיים מחשש לצפייה פיראטית.

לא ברור כמה בתי קולנוע באמריקה הצפונית יהיו פתוחים ביום חג המולד בו "וונדר וומן" יעלה לראשונה. על פי חברת קומסקור, כמחצית מבתי הקולנוע במדינה סגורים כעת. בצרפת, למשל, האולמות קיבלו לאחרונה אישור להיפתח מחדש ב-15 בדצמבר, יום לפני בכורתו של הסרט במדינה. לעומת זאת, באזורים אחרים באירופה, כולל בריטניה ואיטליה, בתי הקולנוע עדיין סגורים לפי ההנחיות למניעת הדבקה בקורונה, ולא נקבע עדיין תאריך לפתיחת האולמות מחדש. 

אנחנו יודעים מה אתם חושבים: מתי נוכל לצפות בסרט המדובר כאן בישראל? ובכן, בעוד במדינות רבות ברחבי העולם (ביניהן ניו זילנד, ארגנטינה, פרו, פולין וטורקיה) הסרט יצא לאוויר בחודשים דצמבר וינואר בתאריכים שכבר נקבעו, ישראל נכללת ברשימת המדינות המקופחות בהן תאריך העלייה עוד לא הוחלט באופן רשמי, הכוללת מספר מצומצם של מדינות, בהן בחריין, לבנון, כווית וגאנה. כפי שזה נראה כרגע, הבשורה עבור הקהל המקומי תגיע רק עם פתיחת אולמות הקולנוע, שלב שעוד מוקדם לדעת מתי יקרה. אז למרות ההתרגשות המתבקשת והלהט לצפות בגאוות היחידה שלנו - הישראלים ייאלצו להמתין עם הדחף לצפות בסרט החדש של השחקנית האהובה.