שרון סטון כנראה הבינה שתפקידה כקתרין טראמל ב"אינסטינקט בסיסי" יהפוך להיות אחד הגדולים בקריירה שלה, ובשביל לוודא שתשיג אותו, השחקנית הייתה מוכנה לעשות לא מעט. קרוב לשלושה עשורים אחרי עליית הסרט, סטון התארחה בתכניתה של דרו ברימור, איתה כבר שיתפה פעולה בצעירותה ב"גירושין נוסח הוליווד", וסיפרה לה כיצד הצליחה לדאוג שהתפקיד יהיה שלה.

לפי סטון, אחד הצעדים המשמעותיים שעשתה במטרה לוודא שהיא זו שתזכה בתפקיד (ובתשומת הלב הנלווית) היה להצטלם בעירום למגזין פלייבוי בשנת 1990, בשער שנותר זכור עד היום. "אני אדם לוגי ואסטרטגי", הסבירה, "אפילו כשרציתי את התפקיד ב'אינסטינקט בסיסי', החלטתי להצטלם לכתבת שער של פלייבוי ספציפית כדי להשיג אותו. לא תיארתי לעצמי מה יקרה כשאקבל את התפקיד". "חשבתי אז שזה היה התפקיד הנכון בשבילי וידעתי שאני חייבת לקבל אותו", הוסיפה, "לא הייתה לי מספיק פרספקטיבה כדי להבין מה עומד לקרות".

במהלך הראיון, סטון בת ה- 62 דיברה גם על היחסים שלה עם גופה ועל השינויים שחלים בו עם השנים: "אני חושבת שהעניין הוא שכשאנחנו מזדקנים אנחנו חייבים לומר שהוללות היא לא כל כך טובה לגוף מבוגר יותר. כשהייתי בת 40 חשבתי, 'אני הולכת להיות מבוגרת יותר, אז איך אני רוצה להזדקן? אני רוצה להזדקן כמו רקדנית'". "תמיד חשבתי שנשים שהן רקדניות הזדקנו כל כך יפה, הייתה להן יציבה טובה והתנועות שלהן היו יפהפיות - הן עדיין יכלו לזוז", הסבירה, "חשבתי, 'אני צריכה להתנהג יותר כמו רקדנית ואני הולכת לאכול יותר טוב'. אני חושבת על מה שאני מכניסה לגוף שלי ועל האופן בו אני מתייחסת אליו, וככה אני שומרת עליו". 

בדצמבר האחרון, סטון חשפה כי אפליקציית ההיכרויות באמבל חסמה את החשבון שלה. עכשיו, היא מספרת שהיא לא תמשיך לצאת עם גברים בזמן הקרוב. "סיימתי עם דייטינג, אנשים לא כנים לא שווים את הזמן שלי. אני נהנית מהזמן שלי לבד, ומהזמן שלי עם הילדים שלי והחברים".

בראיון השחקנית דיברה גם על התמודדויות שחוותה בהיותה אמא, וסיפרה כי כשילדיה היו צעירים יותר, הם תמיד רצו לעשות את מה שכולם עושים. "דיברנו המון על מה זה אומר להיות 'קופץ מגגות'. אם כולם קופצים מהגג, למה שתקפוץ גם אתה מהגג?", הסבירה, וברימור ענתה לה כי "את יודעת שאני האחת שקופצת מהגג", ושיבחה את החוזקה שלה: "אני מרגישה שתמיד הייתה לך כריזמה מדהימה ועוצמה".