כבר עשור שקרן פלס ונועם טור מתחזקים זוגיות פוטוגנית להפליא. היא מהזמרות והיוצרות הבולטות והמוערכות בישראל. הוא דבוראי, דוגמן וכוכב ריאליטי. הם חיים באושר בביתם שבמושב חופית, עם ילדים, שלווה, לול תרנגולות, כלב ועז אחת. בראיון חושפני הם מדברים על הזוגיות המיוחדת, תקופת הקורונה והתמודדותה של פלס עם הפרעות אכילה והטרדות מיניות. "אני פשוט לא אהבתי את עצמי", סיפרה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"הכרתי את נועם וישר עברנו לגור יחד", סיפרה פלס. "ההיריון קרה מאוד מאוד מהר, ואז נולד ילד ואז עוד היריון ואז נולדה ילדה, ובעצם המון זמן עבר בלי שממש יצא לי להבין מה נוצר פה". למרות זוגיות יציבה ונחושה שמדגמנים השניים אל מול אור הזרקורים, היה גם את העניין ההוא ובו פלס התחילה לחשוב מחדש על כל נושא המונוגמיה.

"היה לי משבר גיל ה-40 בגיל 38", תיארה. "אני נורא נבהלתי אז, בזמנו, שאני אהיה עם אותו בן אדם כל החיים, ושעכשיו אני אימא אז אני מזדכה על הנשיות שלי, אני כבר לא... היו לי מלא בלבלות. מתוך המקום הזה התחלתי להציף את הנושא, שזה מדבר על מונוגמיה, על הרס עצמי, וזה צף גם בתוך הבית. זה זעזע את כל הבית וזה עשה שוק גם לי".

קרן פלס ונעם טור (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קרן פלס)
קרן פלס ונועם טור | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קרן פלס

בן הזוג נועם טור קיבל זאת בהבנה ואמר שלא היה קורא לסיטואציה שנוצרה עבורו – ויתור. "זה סופר גברי מצידו שהוא אומר את הדברים האלה, וזה סוג של ויתור, מתוך רצון שנעבור את זה ואז דברים עוד ישתנו ואז אחר כך זה גם יכול להיות אחרת", הסבירה פלס.

כשהקורונה הגיעה, פלס הבינה שכבר לא תחזור להיות כמו שהייתה. "אני הרגשתי שלקחו לי את כל מה שמגדיר אותי, שזה חופש, היכולת לצאת, והייתה לי ממש התמוטטות עצבים ואני ממש בכיתי, והוא (נועם) התנהג כרגיל", סיפרה.

"ואני אמרתי לו: 'אני צריכה שתהיה איתי עכשיו, אני חייבת את זה, זה רק אתה, תעבור את זה איתי'". נועם אמר שהוא הבין שהיא נכנסה למצב די מבולבל והיה שם בשבילה: "זה בכלל דבר יפה לעשות. לא לקחת כמובן מאליו שאנחנו בכלל מכירים, וזה דבר שכל פעם מתחדש, את יודעת, אנשים משתנים כל הזמן". פלס סיכמה: "לא חושבת שאני אחזור אי פעם לקצב ההוא, המטורלל".

"זה היה הסוד שהכי הביש אותי"

פלס ידעה מידות רבות וגזרות שונות - אוכל והרגלי אכילה העסיקו אותה כבר בגיל צעיר. "אני הייתי אנורקסית, אני גם הייתי בולמית", סיפרה. "הייתי קונה כדורים, אני לא רוצה להגיד איזה, כדי לא לתת רעיונות פה לאנשים, והייתי מסתירה את זה, זה היה הסוד שהכי הביש אותי. כי אף אחד לא ידע, אבל זה גם בגלל שזה לא הרזה אותי. אני פשוט לא אהבתי את עצמי. עד שאני הבנתי: אני פשוט לא רוצה את זה יותר, ויצאתי מזה לגמרי".

קשה אולי לזכור, אבל הרבה לפני עידן הקורונה השתוללה בחוץ מהפכת ה"מי טו", שלא פסחה גם על פלס שסיפרה שהבינה שהוטרדה רק בדיעבד כששוחחה עם בחורות צעירות ממנה על הנושא. "זה היה נראה לי נורא לגיטימי שאיזה מפיק יגיד לי: שבי לי רגע על הברכיים. והנשיקה קצת לחה מדי ופתאום, הופה, נשלף איזה איבר", חשפה פלס. "לא חינכו אותנו שאישה יש לה את הגוף שלה, ואם גבר עושה ככה ו... מה זה עמדת כוח, מה זה מרות. לא היה את זה".