פחות מיממה אחרי שגל גדות הודיעה שתפיק ותשחק את התפקיד הראשי בסרט שיספר את סיפורה של מלכת מצרים, קלאופטרה, קמה סערה ברשתות החברתיות. הגולשים טוענים כי מוצאה הישראלי של גדות כמו גם צבע עורה הלבן, הם נתונים אשר שוללים ממנה את הזכות לגלם את הדמות ההיסטורית. מנגד יש מעריצים שטוענים - היא מספיק דומה לה, התפקיד הזה מגיע לה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

גדות הודיעה אתמול כי תחבור לבמאית שביימה אותה בסרט שהפך אותה לכוכבת הוליוודית, "וונדר וומן", ותשחק את התפקיד הראשי. התפקיד נכתב במסגרת התסריט שכתבה זו שאחראית גם על כתיבת התסריט של "שאטר איילנד". אולם נראה כי המעריצים ברחבי העולם חלוקים בדעתם האם גדות היא אכן האישה האולטימטיבית לגלם את המלכה המצרית האחרונה.

בעוד שקלאופטרה הייתה מלכת מצרים, היסטוריונים מסבירים כי מוצאה הוא בכלל יווני-מקדוני עם שורשים ממוצא פרסי וסורי. בגלל המחשבה שהמלכה היא מצרית, יש טוענים כי צבע עורה של גדות לבן מדי שכן המצרים הם שחומים יותר. אולם על אף זאת, מעריצים רבים יצאו להגנתה של גדות והסבירו כי המוצא האמיתי של המלכה הוא בכלל יווני, כך שהמראה של גדות והמוצא הישראלי שלה דווקא מתאימים לתפקיד הנחשק.

"אני הולך להגיד זאת פעם אחת ולא לחזור על כך - קלאופטרה הייתה יווניה", כתב אחד האנשים בחשבון הטוויטר שלו. "כן, היא הייתה שליטה מצרית אבל היא הייתה יווניה עם שורשים פרסיים וסוריים. האנשים שמגיבים להכרזה של גל פשוט לא מלומדים או לא יודעים. התפקיד הזה מגיע לגל".

קלאופטרה (צילום: By Dafna A.meron, shutterstock)
צילום: By Dafna A.meron, shutterstock