צילומי סרט תובעים משחקנים השקעה ומחויבות, אין ספק. שינון טקסטים ואינספור שעות צילום הם רק חלק מדרישות העבודה, וכידוע, לפעמים זה אף הולך רחוק יותר - כשהשחקנים לעיתים נאלצים לשנות את המראה החיצוני שלהם, מתספורות משונות דרך איפור כבד ועד לירידה או עלייה במשקל. הקרבות כאלה עשויות להיות מאתגרות לעיתים, אבל במקרה של ג'ורג' קלוני זה הביא אותו למצב סיכוני של ממש. בשביל תפקידו בסרט החדש של נטפליקס, "שמי חצות" בבימויו ובכיכובו, קלוני נאלץ להשיל 12 קילו ממשקלו בשביל התפקיד, בחירה שעלתה לו בבריאות: לאחר הירידה הדרסטית במשקל, השחקן אושפז בבית חולים.

קלוני, כיום בן 59, השיל 12 קילוגרם ממשקלו עבור גילום דמותו של אסטרונום ששורד אירוע אפוקליפטי. עכשיו, השחקן חושף כי ארבעה ימים לפני שהיה אמור להתייצב לצילומים, הוא הובהל לבית החולים עם כאבי בטן ובסופו של דבר אובחן כחולה בדלקת הלבלב, ובילה שבועות שלמים בהתאוששות. בשיחה עם המירור הבריטי, סיפר השחקן כי "אני חושב שניסיתי יותר מדיי לרדת במשקל במהירות וכנראה לא דאגתי לעצמי. זה לקח כמה שבועות להרגיש טוב יותר, וכבמאי, זה לא כל כך קל כי אתה צריך את האנרגיה. היינו על הקרחון הזה בפינלנד, מה שהפך את העבודה לקשה הרבה יותר. אבל זה בהחלט עזר עם הדמות".

המשקל הוא לא הדבר היחיד שקלוני נאלץ לשנות במראהו בשביל התפקיד - השחקן גם גידל זקן ארוך למדי, מה שלא התחבב במיוחד על אשתו, אמל. "גידלתי זקן ארוך ומכוער ובני אהב את זה כי הוא נהג להחביא דברים בתוכו, ולא ידעתי על זה עד שהייתי מגיע לעבודה ומבין, 'אוי, יש ארטיק שתקוע בזקן שלי'. אבל אשתי ובתי שמחו מאוד כשזה (הזקן) ירד, כי היה מאוד קשה למצוא פרצוף מתחת לכל הבלגן הזה". 

הסרט המדובר מגולל את סיפורו של אוגוסטין, מדען שחי בקוטב הצפוני. לאחר שאסון מסתורי הכה בכדור הארץ, הקשר עם החללית "את'ר" נותק במפתיע, כשאסטרונאוטים עוד נמצאים בתוכה. השעון מתקתק והלחץ רק הולך וגדל, ואוגוסטין מנסה לעשות כל מה שרק אפשר כדי למנוע את חזרתה של החללית לכדור הארץ ובכך להציל את האסטרונאוטים מהאסון העולמי. לצד קלוני מככבים בסרט גם פליסיטי ג'ונס ("רוג אחת: סיפור מלחמת כוכבים"), דייוויד אוילאו ("סלמה") וקייל צ'נדלר ("ארוחת ליל שישי"). למרות נתוני הפתיחה המרשימים שלו והציפיות הגבוהות שתלו בו הצופים, הסרט לא הרשים את המבקרים - והוא זכה לציון לא מדהים של 58% בלבד באתר הביקורות Rotten Tomatoes.