עדן בן זקן חוזרת לרגעים ששינו את חייה: לאודישן הזכור שלה בגיל 19 לתכנית אקס פקטור, עדן בן זקן בכלל לא רצתה ללכת - אחרי שקיבלה סירוב בכוכב נולד. אז, קיוותה "להגיע לרמות מפחידות של הבמות". אבל אם לא ילך כל זה - אז מנהלת חנות בגדים". היום, היא מספרת שבכלל לא חשבה שאף אחד מהחלומות באמת יתממש.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

זאת הייתה הפעם הראשונה שלה על במה וגם היום, בצפייה לאחור - אין לה ביקורת על הביצוע. "פתאום הקהל מחא כפיים ושמעתי את זה בהד, וזה בחיים לא קרה לי. התרגשתי ממש. אני בוכה ואין הפסקה. לא מצליחה לעצור".

הפריצה של עדן בן זקן (צילום: אקס פקטור, רשת 13)
עדן בן זקן - והמנטור רמי פורטיס | צילום: אקס פקטור, רשת 13

לגמר האקס פקטור הגיעה חדורת מטרה: "אני אמרתי די, אני לוקחת את זה. אני קרובה להיות זמרת ענקית, זה בחשיבה, זה בראש", ואז הפסידה. "קפאו לי הפנים. כשזה נגמר, אז אתה פתאום אומר רגע, היה לי כל שני ורביעי הופעה, הדחה, הופעה, הדחה. ואז אתה אומר - למה חשבתי שזה ישנה לי את החיים בעצם? אני צריכה לעבוד קשה. פתאום הבנתי שאין קיצורי דרך, שאת צריכה לקום ולעבוד - ואז התחלתי לעבוד".

היא הוציאה דואט עם אתניקס, ואז את השיר "מנגינה". "כל כך אהבו אותו וחיבקו אותו, אני לא אשכח את זה בחיים", סיפרה. אחר כך הגיע תואר זמרת השנה, וזמרת העשור . "זה לא משהו שהוא מובן מאליו להצליח ככה. ושכולם יאהבו אותך ושכולם יחבקו את השירים שלך ויגיעו להופעות שלך - זה מטורף".